Daewoo Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Daewoo Fiyat Listesi

Daewoo Matiz

Daewoo Matiz şehir içerisinde rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabileceğiniz konforlu özelliklere sahip olan bir otomobildir. Boyutunun küçük ölçütlerde olmasına rağmen içerisindeki konfor ve rahatlığı, sizi eşsiz ve güvenli bir yolculuğa çıkaracaktır. Daewoo Matiz modeliyle alışılmış olan otomobil tasarılarının dışına çıkarak, yeni ufuklar açan bir modeldir. Bütün dünyada büyük sorun haline gelmiş olan park problemi, Matiz modeliyle park etme sorun olma halinden çıkarak eğlenceli bir hale dönüşmektedir. Bunun sebebi de Matiz’in küçük alanlara da sığıyor olmasıdır.

Görüş alanınızın içinde, merkezi olarak yerleştirilen gösterge tablosu herkesin kullanabileceği ölçüde geniş ve basit olarak tasarlanmıştır. Bu sayede de gözünüzü yoldan ayırmadan kolayca görüşünüzü sağlamanız için tasarlanmıştır. Genişçe tasarlanan hava çıkışı kanalları ise kolayca serinlemeniz veya ısınabilmeniz için, birçok farklı yöne döndürebileceğiniz yüz hizasında bulunan kanallar, maksimum etkinlik sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Araçtaki iki kollu direksiyon simidi ise emniyetiniz için iki kademede katlanmaktadır. Hava yastığı da bulunan araçlarda dört kollu olarak tasarlanmış olan direksiyon simidi, konforunuzu artırmaktadır. Daewoo fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Daewoo Matiz; İtalyan şıklığını, Alman teknolojisini, İngiliz mühendisliğini, Japon ergonomisini, Kore’nin global fikirlere açıklığını, Amerikan çevre dostluğunu bir arada sunmaktadır. Bu birleşmelerin sonucunda da 800 cc’lik 3 silindirli bir motora sahip olan 5 kapılı farklı tasarlanmış bir otomobildir.

Daewoo Matiz’in 800 cc motoru, üç silindirlik ve altı subaba sahip yapısı diğer otomobillerin yanında ona farklılık ve güç katmaktadır. Aracın maksimum hızı 144 km/saat olması size hızın doruklarına ulaştıracaktır. 5900 devir, 37.5 KW/51 PS’lik bir güç üreten motor son derece sessiz ve hafiftir. Matiz 35 litrelik yakıt deposuna sahiptir. Motorunda Amerikada geliştirilen plastik emme manifoldu ve yakıt hattı da kullanılmaktadır.

Daewoo Tico

Daewoo’nun Tico modelindeki yakıt türü benzinlidir. Bu araçtaki yakıt kapasitesi ise 30 lt’dir. Şanzımanları 5 ileri manuel olarak yer almaktadır. Hatchback gövde tipine sahiptir. 793 cm3 motor hacmi ve 48 bg motor gücü bulunmaktadır. Araçtaki maksimum tork 64/3000 Nm, silindir sayısı ise 3’tür. Silindir başına 2 adet sübap düşmektedir. Ön çekiş sistemi mevcuttur. Aracın toplam ağırlığı 640 kg’dır. Araçtaki maksimum hız ise 143 km/saattir.

Daewoo Nexia 1.5i GLX

Araç oldukça etkili ölçütlere sahiptir. Daewoo Nexia adeta gelecekten gelmiş bir ziyaretçi  olduğunu göstermektedir.  4482 mm genişliğinde, 1662 mm yüksekliğinde, toplam yüksekliği ise 1393 mm’dir.  Araç 5- 6 kişi kapasitesindedir. 530 lt bagaj kapasitesi mevcuttur. Aracın yakıt kapasitesi  50 lt şanzımanı 5 ileri manuel’dir.  Aracın maksimum hızı 175 km/saattir.  Motor gücü 80 bg  motor hacmi ise 1498 cm3’tür. Daewoo fiyat listesi yazımızın sonunda bulunmaktadır.

Daewoo Lanos

Daewoo Lanos 1.6 SX ve 1598 cc hacminde mevcut bulunan 108 ps güç üretmekte olan ve benzinle çalışan bir motoru da mevcuttur. 1.6 lt hacminde olan motoru 6000 devirde 108 ps güç üretmektedir. Maksimum tork değeri ise 3400 devirde 145 Nm olarak belirlenmiştir. Lanos’un ağırlığı 1122 kg’dır. Daewoo Lanos 1.6 SX modeli önden çekişli bir araçtır.

Araç 1.5 i (86 Hp) motor gücündedir. 4 kapısı mevcuttur.  86 bg / 5800 dev/ dak  gücündedir. Araç hızı saatte 172 km’ye kadar ulaşmaktadır. Daewoo Lanos yakıt deposu hacmi 48 lt’dir. Bagaj hacmi en fazla 960 lt’ ye kadar yer almaktadır. Motor hacmi 1498 cm3, 130 Nm torka sahiptir. Benzinli bir yakıt tipi vardır.

Daewoo Damas

Daewoo Damas II modelinde 0.8 (38 Hp) motor bulunmaktadır. Aracın 5 kapısı mevcuttur. Araçtaki yakıt deposu hacmi 37 lt, kasa tipi ise minivandır. Araçta toplamda 7 koltuk mevcuttur. Aracın motor hacmi 796 cm3, motor pozisyonu ön, enine şekildedir. Araçta toplamda 3 silindir bulur ve silindir başına düşen valf adedi 2’dir. Yakıt tipi benzinlidir. Araçta ABS bulunmaktadır.

Daewoo Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.