ADANA ASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ADANA ASKİ SU FATURA SORGULAMA

Artan internet kullanımıyla insanlar birçok işlemlerini internet üzerinden yapmakta. İnternet kullanım artışını dikkate alan birçok belediye fatura sorgulama, borç ödeme, fatura itiraz gibi işlemleri abonelerine online işlemler merkezi sayesinden internetten yapabilme imkanı sağlamakta. Bu hizmeti müşterilerine sağlayamayan belediyelerde var. Online işlemler hizmeti veren bir belediyede Adana Belediyesi’dir. Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi resmi web sayfasından online işlemler aracılığıyla borç sorgulama, fatura ödeme, fatura itiraz, arıza kayıt, arıza takip, kaçak su ihbarı, bilgi edinme ve öneri ve şikayet işlemlerini internet üzerinden yapabilirsiniz. Adana ASKİ su fatura sorgulama işlemi yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Adana ASKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl  Yapılır?

ASKİ fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Adana Su ve Kanalizasyon İdaresinin resmi web sayfasını ziyaret ederek online işlemler yazısına tıklayınız. Açılan online işlemler penceresinden işlem yapabilmek için üye olmanız gerekmekte. Eğer üyeliğiniz bulunuyorsa aşağıda kırmızı renkle belirtilen alanları doldururak sisteme giriş yapınız.aski fatura sorgulama

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi su fatura işlemini yaptıktan sonra yine aynı sayfadan fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üye butonuna tıklayarak üyelik formununu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra Adana ASKİ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana ASKİ Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.