ADANA TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ADANA TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Adana Toroslar Epsaş elektrik fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz. Verilen bu bilgiler doğrultusunda sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternetin gelişmesi ile birlikte ona olan talepte artmaktadır bu yüzden internetin kullanımı ile ilgili birçok alanda adımlar atılmaktadır. Bu adımların atılmasındaki etmenlerden birisi de günümüzde insanların tüm işlemlerini internet aracılığı ile kısa bir sürede yapmak istemesidir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerin kolay bir şekilde yapılabilir olması çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan birisi de insanların sıralarda saatlerce beklemeyerek zamanlarında çok büyük artış elde etmeleridir.

İnternetin bu yönde büyük gelişim göstermesi ve sağladığı avantajlar sayesinde birçok kuruluş bu gelişime ayak uydurmak için birçok yöntemi kullanır olmuştur. Sorgulama işlemleri de bu uygulamalardan sadece birisidir. Bu işlemler sayesinde artık bizzat kuruma başvuruda bulunmadan işlemlerimizi internet aracılığı ile çok kolay ve çok hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Adana Toroslar Epsaş elektrik fatura sorgulama işlemleri de bunların arasındaki yerini almıştır. Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Toroslar EPSAŞ) şirketinin hisselerinin Enerjisa’ya devri, 30 Eylül 2013 tarihinde hisse satış sözleşmesinin imzalanmasıyla birlikte tamamlanmıştır. Şirket, hali hazırda lisansı kapsamındaki Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, yaklaşık 3,8 milyon mesken ve ticarethane müşteri grubunun ana elektrik tedarikçisi konumundadır. Şirket yaptığı çalışmalar doğrultusunda müşterisine internet aracılığı ile sorgulama işlemi yapabilme olanağı sunmaktadır. Adana Toroslar Epsaş elektrik fatura sorgulama yaparken üyelik şifrenize ihtiyaç vardır. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Adana Toroslar Epsaş Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Adana Toroslar Epsaş elektrik fatura sorgulama işleminizi Enerjisa ’ya ait resmi sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak daha önce üye değilseniz üye olmanız gerekmektedir. Bunun için yapılacak işlem sayfada yazı olan ‘üye ol’ kutucuğunun üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Karşımıza çıkacak olan yeni sayfada istenilenler eksiksiz bir şekilde verilerek üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adsız

Üyelik işleminden sonra şifrenizi edindikten sonra ilk karşımıza çıkan sayfada yapılacak olan işlemin bireysel ya da kurumsal olduğu seçilmeli ve müşteri numarasıyla mı yoksa T.C. kimlik numarasıyla mı işlem yapacağımızı belirtip gerekli yeri doldurmalıyız.

Adsız

Daha sonra cep telefonu numarası ve şifre girilerek sorgulama işlemini tamamlamak için ‘giriş’ yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, gerçekleştirilen işlemlerden sonra Adana Toroslar Epsaş elektrik fatura sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanız ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Adana Toroslar Epsaş Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.