ADIYAMAN AKEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ADIYAMAN AKEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Birçok sorgulama işlemi gibi elektrik fatura sorgulama işlemleri de internet üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede artık işlem yapımı kolaymış ve vatandaş memnuniyeti günden güne artış göstermektedir. Adıyaman AKEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemleri de bunlardan sadece birisidir. Elektrik dağıtım şirketlerini bölge bölge farklılık göstermesinin altında yatan sebep şehrin yüzölçümü ve nüfus yoğunluğudur. Bu farklı şirketler sayesinde vatandaşa hizmet sunumu dahada kolay bir almıştır. Sizlere bu yazımızda AKEDAŞ elektrik faturası sorgulaması işlemi nasıl yapılıyor anlatacağız. Borç sorgulama için yapmanız gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımları yaptığınızda sorgulamanızı tamamlamış olacaksınız. Biz size bu adımların neler olduğunu alttaki başlığın devamında açıklayacağız.

Adıyaman AKEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Fatura öğrenme işlemi AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin resmi sitesinden yapılmaktadır. Bu siteye ulaşmak için yazımızın sonunda sizlere verdiğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada ilk olarak T.C. kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru biçimde giriniz.

Adsız

Ardından yapılması gereken işlem abonr grubunu seçmektir. Biz konut olarak ele alacağız ve bu doğrultudaki işlemleri size anlatacağız. Konut seçeneğine tıkladıktan sonra adınızı soyadınızı yazınız. Yaşadığınız ili seçiniz ve ardından rakamlardan oluşan güvenlik kodunu giriniz. Daha sonrasında da devam butonuna tıklayınız.

Adsız

Daha sonra iletişim bilgilerinizi doğru yerlere yazmalı ve bir sonraki adıma geçmek için devam sekmesine tıklamalısınız.

Adsız

Sonrasında da abone bilgileri olan abone/tesisat numaranızı, sayaç numaranızı girmeli ve fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Devam butonuna tıklayarak borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Adsız

Anlatılan şekilde gerçekleştirilen adımlar sayesinde Adıyaman AKEDAŞ elektrik fatura sorgulamanızı yapabileceksiniz. Sisteme erişiminizi sağladıktan sonra borcunuz hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Adıyaman AKEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.