ADIYAMAN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ADIYAMAN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Belediyelerin sağlamış olduğu İnternet hizmetleri sayesinde su faturaları internetten anlaşmalı bakalar arayıcılığıyla kredi kartı ile borçlarını aboneler ödeyebilmekte. Pek çok belediye tarafından sunulan bu sistem, oldukça kullanışlı. Sistemi kullanan aboneler ise sistemden oldukça memnun. Henüz bu sisteme geçmeyen belediyelerde var. Resmi web sayfası üzerinden fatura ödemesi yapmayan belediyeler içinse bankaların internet şubelerinden su faturalarını ödemeleri mümkün. Adıyaman Belediyesi de e-belediye uygulamasıyla bu hizmeti abonelerine sunmaktadır. Adıyaman Belediyesi su fatura sorgulamasını belediyenin resmi web sayfasından yapabilirsiniz.

Ayrıca belediyenin resmi internet sitesinden borç sorgulama, fatura ödeme, fatura itiraz, arıza kayıt, arıza takip, kaçak su ihbar, bilgi edinme ve öneri ve şikayet işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Adıyaman Belediyesi su faturası sorgulama yapmak için yazının sonundaki linke tıklayınız.

Adıyaman Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adıyaman Belediyesi su fatura sorgulama yapmak için ilk olarak Adıyaman belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve e-belediye uygulamasında online işlemler yazısına tıklayınız. Açılan sayfada su borcu ödeme butonuna tıklayınız. Aşağıdaki resminde kırmızı renk ile belirtilen abone no alanına doldurunuz.adıyaman

Abone no alanını doldurduktan sonra size ait olan su fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adıyaman belediyesi su faturası sorgulama işleminden sonra güncel veya günü geçmiş su faturalarınızı yine aynı sistem sayesinde kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.