AESAŞ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AESAŞ BORÇ SORGULAMA

Borç sorgulama işlemlerimizi günümüzde teknolojinin bu kadar çok gelişmesine bağlı olarak artık internet üzerinden yapabiliyoruz. Sadece borç sorgulama işlemlerimizi değil ayrıca borç ödeme işlemlerimizi de artık internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu alanda hizmet veren birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bu kurum ve kuruluşlardan bir tane si de ENERJİSA’dır. ENERJİSA resmi web sitesi üzerinden borç sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş.(AESAŞ) şirketinin Enerjisa’ya devri,  Temmuz 2013 tarihinde sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte tamamlanmıştır.  ENERJİ SA resmi web sayfası üzerinden AESAŞ borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazının devamında verdiğimiz bilgileri takip ederek yapabilirsiniz.

AESAŞ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlem için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu link szi ENERJİSA online işlem merkezine yönlendirecektir. Sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak sayfanın sağ üst kısmında yer alan üye ol butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sizden üyelik için istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz.

c

Ardından linke ilk tıkladığınızda açılan sayfanın sol üst kısmında yer alan üye girişi kısmını müşteri numaranızı, cep telefonu numaranızı ve oluşturmuş olduğunuz şifrenizi girerek doldurunuz. Ardından giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılacak olan sayfa üzerinden AESAŞ borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

c

AESAŞ Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.