AESAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AESAŞ FATURA SORGULAMA

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş, şirketinin hisselerinin Enerjisa’ya 2013 yılında devretmiştir. Ülkemizin metropollerinden biri olan İstanbul’un Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

ENERJİSA resmi web sayfasında online hizmetler merkezi ile kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, yeni sözleşme başvurusu, borç sorgulama, tarife görüntüleme, adres değişikliği dahil olmak üzere birçok işlemi uzun sıralarda beklemeden online olarak yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veren 444 6 186 numaralı Çağrı Merkezinden müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. AESAŞ fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

AESAŞ Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

AESAŞ fatura sorgulaması yapabilmek için ilk olarak Enerjisa’nın resmi web sayfasının ziyaret ediniz ve aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen online hizmetler yazısına tıklayınız.enerjisa

Online hizmetler merkezi yazına tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen müşteri numarası ya da T.C. kimlik no, cep numarası ve şifre bilgilerinizi eksiksiz girerek fatura sorgulamanızı yapabilirsiniz.

enerjisa1

Eğer üyeliğiniz yoksa yeni üyelik butonuna tıklayarak üyelik formunun adınızın ilk iki harfi, soyadınız ilk iki harfi, T.C. kimlik numarası ve cep numarası alanlarını eksiksiz doldurunuz. Böylelikle yeni oluşturmuş olduğunuz üyeliğinizle online işlemler kısmından fatura sorgulama işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca fatura sorgulama işleminiz sonunda size ait olan güncel ya da geçmiş dönem elektrik faturası borçlarınızı anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeyebilir veya fatura itirazında bulunabilirsiniz.

AESAŞ Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.