AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Teknolojinin artmasıyla birlikte insanlar birçok kurum işlemlerini kurumların sağlam teknik alt yapısı sayesinde vermiş olduğu online işlemler hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz. Belediyelerde artan internet kullanımını göz ardı etmeyerek E-Belediye hizmeti vatandaşlarına sağlamakta. Bu E-Belediye hizmetleriyle beraber vatandaşlar elektrik su ve doğalgaz faturalarını internet üzerinden kredi kartı bilgileriyle ödeyebilir, fatura sorgulamaları yapabilir veya fatura itiraz gibi işlemlerini online olarak yapabilir.

E-Belediye hizmeti veren belediyelerden biri de Afyonkarahisar Belediyesi’dir. Afyonkarahisar Belediyesi remmi web sayfasından E-Belediye penceresinden sorgulama işlemleri, istek ve şikayet işlemlerini, ödeme işlemleri ve başvuru belgeleri işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi su fatura sorgulama yapmak için yazının sonundaki linke tıklayınız.

Afyonkarahisar Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Afyonkarahisar Belediyesi su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Afyonkarahisar Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve e-Hizmet butonunda E-Belediye yazısına tıklayınız. Böylelikle E-Belediye sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ödeme işlemleri bölümünden su abone no ile tahsilat, T.C. kimlik no ile tahsilat veya sicil kodu ile tahsilat seçeneklerinden birini seçiniz. Örneğin su abone no ile su faturası sorgulaması yapmak için aşağıda kırmızı renk ile belirtilen abone no alanını doğru bilgilerle doldurunuz.

afyonkarahisar

Tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra Afyonkarahisar Belediyesi su faturası sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz. yine aynı sayfadan sorguladığınız su faturanızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.