AĞRI ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AĞRI ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde birçok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktır. Bu elektrik dağıtım şirketleri kendi bölgelerindeki vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu şirketlerinden birisi de Aras Edaş elektrik dağıtım şirketidir. Aras Edaş şirketi ülkemizin doğu illerinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiği iller arasında Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan illeri vardır. İnternet üzerinden yapılan işlemler sayesinde işler daha pratik bir şekilde yürütülmektedir. Bu yüzden birçok şirket gibi Aras Edaş şirketi de internetten olabildiğince faydalanmak için çalışmalara ayak uydurmaktadır. Bu çalışmaların çoğunda vatandaşa en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Bu yüzden insanların işine yarayan uygulamaları hayata geçirmektedir. Aras Edaş şirketinin kullandığı uygulamalar başında sorgulama işlemleri gelmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere Ağrı Aras Edaş elektrik fatura sorgulama işlemlerinin yapılması yönünde bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde fatura sorgulamanızı basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için herhangi bir şifre veya üyeliğe gerek yoktur. Sizden istenilen bilgileri eksiz girmeniz sorgulama işleminiz için yeterlidir. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda Ağrı Aras Edaş elektrik fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ağrı Aras Edaş Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Online Olarak Nasıl Yapabilirim ?

Bu sorgulama işlemini Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin web adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Web adresine size verdiğimiz link yardımıyla erişim sağlayabilirsiniz. Bu adrese girdikten sonra ilk olarak Ağrı iline ait işletme kodunu girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından yapılması gereken işlem abone numarasını gerekli yere eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmaktır.

Adsız

Daha sonra ekranın sağında koyu renklerle rakamlar ve sayılarla yazılmış olan güvenlik kodunu aynı şekilde boş kutucuğa yazmamız gerekmektedir.

Adsız

Son olarak sorgulama işleminin tamamlamak için ‘borç sorgula’  yazısının üzerine tıklanması gerekiyor.

Adsız

Ağrı Aras Edaş elektrik fatura sorgulama işlemini verdiğimiz adımların sonucunda yapabileceksiniz. Ayrıca yönlendirildiğiniz sayfa üzerinden tüm borç bilgilerine ulaşacaksınız.

Ağrı Aras Edaş Elektrik Fatura Sorgulama İşlemleri İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.