Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Neden Kredi Kartı Kullanmalıyım?

Kredi kartı kullanımı günümüzde hızla yayılmaktadır. Bankaların cazip ödeme seçenekleri, çeşitli promosyonlar, nakit taşıma sıkıntısı veya geçici bir süre için nakit sıkışıklığı gibi sebepler insanları hızla kredi kartı kullanımına teşvik etmektedir.

Ülkemizde kredi kartı kullanımı, son verilerle birlikte 171 milyonu aşmıştır. Kimi kullanıcılar iki veya daha fazla kredi kartı da kullanmaktadırlar. İnsanların kredi kartı tercih etmelerindeki temel sebep ise taksit avantajı sağlamasıdır.

Akbank Kredi Kartı Avantajları ve Dezavantajları

Kredi kartına ihtiyaç duydunuz, hangi bankayı seçeceğiniz konusunda karar vermeye çalışıyorsunuz. Faiz oranlarını incelediniz ve çoğu bankanın uyguladığı faiz oranlarının hemen hemen aynı olduğunu gördünüz. İncelemeniz gereken diğer özelliklere bakalım (AKBANK için):

  •      Kolay ve hızlı başvuru
  •      Şubeye gitmeden adrese teslim
  •      Alışverişlerinizde bol bol chip-para kazanma imkanı (Chip-para: Anlaşmalı iş yerlerinden yapmış olduğunuz alışverişler sonucu kazandığınız puanları paraya çevirme imkanı)
  •      Yüz binlerce noktada taksit imkanı
  •      Mil puan kazanarak bedava uçak bileti alabilme şansı

Akbank’tan kredi kartı temin ettiğinizde ihtiyacınıza göre Axess veya Wings kartlarının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Akbank şubeleri ile

Şubelere uğrayarak, bütün sorularınızı sorma imkanını bulabilir ve bütün işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

2. İnternet aracılığı ile

Zamanım yok diyorsanız, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı imdadınıza koşacaktır.

İnternet bankacılığı ile Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

3. Telefon bankacılığı ile

Telefon bankacılığı için ise; Türkiye’nin her yerinden 444 25 25/ 0850 222 25 25 Telefon Şubesi ve Sesli Yanıt Sistemi aracılığı ile sadece telefonunuzun tuşlarını kullanarak başvuru işlemlerinizi yapabilir. Ayrıca merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Hemen hemen hepimizin karşılaştığı bir başka kredi kartı başvurusu yapma seçeneği ise, ayağımıza kadar gelen banka çalışanları ya da her kayıt için prim alan, bankalarla anlaşmalı çalışan üniversite öğrencileridir. Belli zamanlarda okul kantininde, iş yerinizde, alışveriş merkezlerinde veya sokaklarda banka temsilcileriyle karşılaşabilir, belki hiç aklınızda kredi kartı kullanımı olmamasına rağmen, ikna olup, verilen formu doldurarak çok kısa bir zaman içinde ve çok kolay bir şekilde kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Sunulan seçeneklerden birini seçtiniz ve Akbank kredi kartınız için başvuru talebinde bulundunuz. Heyecanla kartınızı bekliyorsunuz, belki de nakite sıkıştınız ve kredi kartım nerede kaldı diye düşünüyorsunuz. Akbank sizin için ‘Başvurum Nerede?’ uygulamasını geliştirdi.

Bu hizmetten faydalanmanız için sadece bilgisayarınza, tabletinize veya akıllı telefonunuza ihtiyacınız var.

Öncelikle size aşağıda verilen başvuru sorgulama bağlantısına tıklayınız. Ardından müşteri numaranız veya vatandaşlık numaranızla giriş yaparak kredi kartınızın ve eğer varsa kredi başvurularınızın aşamalarının her adımını takip edebilirsiniz.

Kredi kartım nerede, kredi başvurum onaylandı mı gibi sorularla kafanızı meşgul etmeden sadece bir internet bağlantısıyla bütün bu süreçleri izleyebileceksiniz. Axess, Wings veya Free kartlarınızın başvurusunun yanı sıra taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi başvurularınızın her aşamasını anlık olarak izleyebilirsiniz. Üstelik ‘ Başvurum Nerede ‘ içindeki ‘ Teslimat ‘ adımı altında kredi kartı ile ilgili kurye teslimat detaylarını dahi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama işlemi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.