AKSARAY AKSARAYGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AKSARAY AKSARAYGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet erişimi kolaylaştı. Artıki nternet sürekli elimizin altında cep telefonlarından, tablet ve bilgisayarlardan internete erişilebilir. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla insanlar online işlem hizmetlerinden işlemlerini yapmaktadır. Bu online hizmeti veren birçok kurum ve kuruluş vardır. Bu kurumlardan bir tanesi de ENERYA Doğalgaz Dağıtım Şirketi’dir. ENERYA Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya, Nevşehir ve Niğde illerinin doğalgaz dağıtımını üstlenmektedir. ENERYA resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Faturalandırma, kampanyalar, kaçak kullanım ihbarı ve ödeme noktaları işlemleridir. Aksaray AKSARAYGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

Aksaray AKSARAYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aksaray AKSARAYGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için ilk olarak ENERYA resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Aksaray ilini seçiniz. İl seçimini yaptıktan sonra açılan sayfada online işlemler penceresinden fatura görüntüleme yazısına tıklayınız. Fatura görüntüleme penceresinden aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen sözleşme numarası ile veya sayaç numarası ile ve tc kimlik numarasının belirtilen rakamları alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

aksaraygaz

 

Belirtilen alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra listele butonuna tıklayarak güncel veya günü geçmiş doğalgaz fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

ENERYA resmi web sayfasından henüz sorgulama yaptığınız fatura borcunuzu online ödeme imkanı bulunmamakta. Fakat anlaşmalı bankaların online bankacılık hizmetini kullanarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aksaray AKSARAYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.