AKSARAY MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AKSARAY MEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde bölge bölge ayrılmış birçok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bu dağıtım şirketleri kendi bölgelerindeki hizmetlerinden sorumludur ve sadece kendi bölgelerindeki vatandaşlara hizmet etmektedirler. Bu şirketlerden birisi de MEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketidir. Meram Elektrik Dağıtım  şirketi ülkemizde İç Anadolu bölgesinde hizmet vermektedir. Şirketin görev sorumluluk alanında ; Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il vardır. İnternet üzerinden yapılan işlemlerin vatandaşa sunulan en iyi hizmet olduğunu bilen MEDAŞ bu yönde birçok çalışmaya imza atmıştır. Sorgulama işlemleri de bunlardan sadece birisidir. Bu sayede şirket müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlamıştır. Bizde bu yazımızda sizlere Aksaray MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini nasıl yapacağınızın bilgisini vereceğiz. Verilen bilgiler doğrultusunda fatura sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için herhangi bir şifre veya üyeliğe gerek yoktur. Sizden istenilen bilgileri eksiz girmeniz sorgulama işleminiz için yeterlidir. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda Aksaray MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aksaray MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemi Meram Elektrik Dağıtım A.Ş’nin yönlendirmesi ile Mersaenerji’nin kendi web adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu web adresine giriş yapabilmek için yazının sonunda verilen linki kullanınız. Karşınıza gelen sayfada ilk olarak tesisat numaranızı giriniz.

Adsız

Daha sonra yapılması gereken işlem resimde yazı olan kodu gerekli yere doğru bir şekilde girmektir.

Adsız

Sorgulama işleminin tamamlanması için gereken son adım ise ‘sorgula’ yazısının yazdığı kutucuğun üzerine tıklamaktır.

Adsız

Aksaray MEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi verdiğimiz adımlar ile birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama butonuna tıkladıktan sonra gelecek olan sayfada borcunuzla ilgili birçok bilgiye ulaşacaksınız.

Aksaray MEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.