AMASYA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AMASYA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar birçok işlemlerini internet üzerinden yapmakta. İnternet kullanımının yaygınlaşmasını göz ardı etmeyen belediyelerde E-Belediye hizmetiyle vatandaşların fatura sorgulama, ödeme, fatura itiraz, abonelik işlemleri gibi işlemleri internet üzerinden yapabilme imkanı sağlamaktadır. Bu hizmeti sağlayamayan belediyeler de vardır.

E-belediye hizmeti veren belediyelerden biri de Amasya Belediyesi’dir. Amasya Belediyesi’nin resmi web sayfasından fatura sorgulama, online ödeme, kent rehberi, imar sorgulama gibi işlemlerini internet sayfasından yapabilirsiniz. Amasya Belediyesi su fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Amasya Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Amasya Belediyesi su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Amasya Belediyesi’nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve E-Amasya penceresinden E-belediye butonuna tıklayınız. Açılan sayfada e-ödeme yazısına tıklayınız ve aşağıda kırmızı renk ile belirtilen mükellef tc kimlik no, vergi no, sicil numaranız veya abone numaranız alanlarından birini doğru bilgilerle doldurunuz ve güvenlik kodunu girerek sorgula butonuna tıklayınız. Böylelikle sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

amasya

Sorguladığınız güncel veya günü geçmiş su fatura borcunuzu 7/24 yine aynı web sayfasından kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Amasya Belediyesi resmi web sayfasında fatura borcu ödemesi yapmak için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni bireysel ya da yeni kurumsal üyelik kaydı ile üyelik formu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz.

Amasya Belediyesi Su fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.