ANKARA ASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANKARA ASKİ SU FATURA SORGULAMA

Yaygınlaşan internet kullanımı sayesinde vatandaşlar birçok işlerini internet yardımıyla yapmaktadır. Artan internet kullanımını göz ardı etmeyen belediyeler sağlam teknik alt yapılarıyla kurumların resmi web sayfalarında online işlem hizmetti sunmaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi de bu belediyeler arasında. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu bu hizmetler sayesinde vatandaşlar elektrik, su ve doğal gaz faturalarını internet üzerinden sorgulamakta ve fatura borçlarını ödeyebilmektedir.

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin resmi web sayfasından borç sorgulama, fatura ödeme, fatura itiraz, arıza kayıt, arıza takip, kaçak su ihbar, bilgi edinme, öneri ve şikayet işlemlerinizi online işlemler hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz. Ankara ASKİ su fatura sorgulaması yapmak için yazının sonundaki linke tıklayınız.

Ankara ASKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ankara ASKİ su fatura sorgulaması yapmak için Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin resmi internet sitesini ziyaret ediniz ve fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan pencere sayaç numarasından fatura sorgulama ve adres kodundan fatura sorgulama seçeneklerinden birini seçiniz. Örneğin sayaç numarasından fatura sorgulama yapmak için aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen abone numarası, sayaç numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz ve sorgulama butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.aski

Ankara ASKİ fatura sorgulama işleminizi yaptıktan online işlemler penceresinde üye girişi yaparak güncel veya günü geçmiş su faturası borcunuzu kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ankara ASKİ Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.