ANKARA BAŞKENT ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANKARA BAŞKENT ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde birçok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bunun sebebi her şirketin farklı bölgelere hizmet vermesidir. Bölgelere ayrılmış olan bu şirketlerin her biri kendi bölgesinden sorumludur ve hizmetini sorumluğu olduğu bölge vatandaşına vermektedir. Bu şirketlerden birisi de Başken Elektrik Dağıtım şirketidir. Bu şirket Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım bölgelerinden biri olarak, başta Ankara olmak üzere, Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Bartın merkezlerinde üç milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Hizmet açısından büyük bir alana sahip olması şirkette yoğunluğun olmasına neden olabilir. Fakat interneti aktif bir şekilde kullanmanın vermiş olduğu avantajlar sayesinde bu yoğunluk ortadan kalkmakta ve vatandaşa en iyi hizmet sunulmaktadır.

Fatura sorgulama işlemlerinin internet aracılığı ile yapılabilir olması bunun bir göstergesidir. Biz bu yazımızda sizlerle internet üzerinden Ankara Başkent elektrik fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemini yapabilmek için üye olup bir şifre edinmeniz gerekmektedir. Eğer daha önceden üyeliğiniz yok ise yönlendirdiğimiz sayfanın sağ üstünde yazan ‘üye ol’ yazısına tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip bir şifre edininiz.

Ankara Başkent Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır ?

Ankara Başkent elektrik fatura sorgulama işlemi Enerjisa’nın resmi internet sayfasından yapılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak bireysel veya kurumsal işlem belirtilmeli daha sonrada müşteri numarasıyla mı yoksa T.C. kimlik numarasıyla mı işlem yapacağınız seçerek gerekli yere numarayı yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Ardından cep telefonu numarası ve şifre gerekli yerlere doğru bir şekilde yazılmalıdır.

Adsız

Sorgulama işlemini tamamlamak için atılması gereken son adım ise ‘giriş’ butonun üzerine tıklamaktır.

AdsızSizlerle vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra Ankara Başkent elektrik fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Ankara Başkent Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.