ANKARA BAŞKENTGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANKARA BAŞKENTGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ve artık birçok cihazdan rahat ve kolay bir şeklide online işlemler yapabiliyor olmamızdan dolayı çoğu kurum ve kuruluş kendisine online ortamda yer edinme çalışmalarına girişmiş ve bu çerçevede bazı uygulamaları hizmete sokmuştur. Bu uygulamalardan birisi Ankara BAŞKENTGAZ doğalgaz fatura sorgulama uygulamasıdır. Artık Ankara doğalgaz fatura sorgulama uygulaması ile birlikte sizde doğalgaz borcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde Ankara BAŞKENTGAZ doğalgaz fatura sorgulama uygulamasından yararlanmak istiyorsanız yazımızı takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Ankara BAŞKENTGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Açılacak olan sayfada üye ol butonu karşınıza çıkacaktır. Eğer işlem yapmak istiyorsanız üye olmak zorundasınız. Üye ol butonuna tıkladıktan sonra sizden istenilen bilgileri ilgili yerlere giriniz ve üyelik işlemini tamamlayınız.

xx

Üye olduktan sonra ise sol tarafta yer alan bölüme ilk olarak TC kimlik numaranızı ya da vergi numaranızı giriniz. Bu alanı doldurduktan sonra ise üye olurken belirlemiş olduğunuz şifreyi şifre yazan alana giriniz. Bu alanı da doldurduktan sonra son olarak kutucuk içinde yer alan harf ve rakamları yukarıdaki kodu giriniz yazan alana giriniz. Bu bilgileri girerken oldukça dikkatli olunuz. Eğer girmiş olduğunuz bilgiler eksik ya da yanlış olursa sorgulama işlemini yapamazsınız. Son olarak giriş butonuna basarak sorgulama işlemini yapmış olacaksınız.

ş

Ankara BAŞKENTGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.