ANKARA DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANKARA DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlerle Ankara doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapılacağını paylaşacağız. Bu bilgiler doğrultusunda sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık internet üzerinden işlem yapmak çok daha kolay bir hal almıştır. Çünkü günden güne internete verilen önem artmakta ve bu yönde birçok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda hayatımızda birçok uygulama yerini almaktadır. Kamu kurum kuruluşlarının yanı sıra özel firmalar ve şirketlerde bu yönde aktif bir rol oynamaktadırlar. Bu çalışmalar sonucunda yeni işlem yolları günümüzde yerini almıştır. Sorgulama işlemleri de bu uygulamalardan sadece birisidir.

Sorgulama işlemlerini artık internet üzerinden yapıyor oluşumuz vatandaşa birçok fayda sağlamaktadır. Artık sorgulama yapılacak birime gidip uzun kuyruklarda saatlerce beklemek zorunda kalmayarak zamandan büyük oranda tasarruf sağlanmaktadır. Ankara doğalgaz fatura sorgulama işlemleri de bu uygulamalardan sadece birisidir. Bu sorgulama işlemini yapabilmek için birkaç önemli adımı takip etmek gerekmektedir. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ankara Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Ankara doğalgaz fatura sorgulama işleminizi Başkent doğalgaza ait siteden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak önceden  kayıt olduysanız yapmanı gereken işlem T.C kimlik numarası veya vergi numaranızı gerekli yere yazmanız gerekmektedir ardından şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra yapmanız gereken işlem ise kutucuk içinde yer alan güvenlik kodu gerekli yere yazılmalı ve ‘giriş’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Böylelikle işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz.

Eğer daha öncesinde kaydınız bulunmuyorsa ‘kayıt ol’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra açılacak olan yeni ekranda gerekli yerler doğru bir şekilde doldurularak üye olmak gerekmektedir. Bu kayıt işleminden sonra yukarıda anlattığımız gibi sisteme girişinizi yapabilirsiniz.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, gerçekleştirilen işlemlerden sonra Ankara doğalgaz fatura sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra fatura ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Ankara Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.