ANTALYA ASAT SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANTALYA ASAT SU FATURA SORGULAMA

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla vatandaşlar birçok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Artan internet kullanımını göz ardı etmeyen belediyeler abonelerine online işlem hizmeti sunmaktadır. Ama bu online hizmeti abonelerine sağlayamayan belediyelerde bulunmaktadır. Antalya Belediyesi online işlem hizmeti sunan belediyeler arasındadır.

Antalya Su ve Atık su İdaresi, kamuoyunda bilinen adıyla ASAT içme suyu ve atık su hizmetlerini bilgiye dayalı, etkin, verimli ve kaliteli yürütmektedir. Ayrıca vermiş olduğu bu su dağıtım hizmetinin yanında sağlam teknik alt yapısıyla online işlem hizmeti sunmaktadır. Antalya Su ve Atıksu idaresinin resmi web sayfasından su faturalarınızı sorgulayabilir ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Antalya ASAT su fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Antalya ASAT Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Antalya ASAT su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Antalya Su ve Atıksu Kanalizasyonu resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online borç ödeme butonuna tıklayınız. Açılan pencerede aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen abone ilçe/belde ve abone numarası alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.asat

Tüm alanları eksiksiz doldurarak sorgula butonuna basınız. Böylelikle Antalya ASAT fatura sorgulama işleminizi bitirmiş olacaksınız. Antalya ASAT fatura sorgulama işleminiz sonunda güncel veya günü geçmiş su fatura borcunuzu yine Antalya Su ve Atıksu İdaresinin resmi web sayfasından kredi kartı bilgilerinizi doldurarak ödeyebilirsiniz.

Antalya ASAT Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.