ANTALYA CLKAKDENİZ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANTALYA CLKAKDENİZ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde elektrik dağıtım şirketleri oldukça çeşitlidir. Bunun sebebi ise her şirketin farklı bölgelere hizmet vermesidir. Bu şirketler sadece kendi bölgelerinden sorumludur ve sadece bu bölge vatandaşına hizmet vermesi gerekmektedir. Dağıtım şirketlerinin böyle ayrı olmasını işlerin akışında ilerlemesini sağlamaktadır. CKLAkdeniz Elektrik Dağıtım Şirketi de bu bölgesel dağıtım şirketlerinden sadece birisidir. CLKAkdeniz dağıtım şirketi Antalya, Isparta ve Burdur illerine hizmet vermektedir. Şirket olarak geniş bir alana hizmet vermesi yoğunluğa sebep olabilir. Fakat internet uygulamalarını takip ederek kullanmaları bu yoğunluğu ortadan kaldırmakta ve müşterilere en iyi hizmet sunma şansını vermiştir.

Fatura sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılabilir olması bu uygulamaları kullandıklarının bir göstergesidir. Bizde bu yazımızda sizlere Antalya CLKAkdeniz elektrik fatura sorgulama işleminin internetten nasıl yapıldığını anlatacağız. Vereceğimiz bu bilgiler doğrultusunda sorgulama işlemizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için herhangi bir şifreye gerek duyulmamaktadır. Gerekli bilgileri doğru bir şekilde vermeniz işleminiz için yeterli olacaktır.

Antalya CLKAkdeniz Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu sorgulama işlemi CLK Akdeniz Perakende Satış A.Ş.’nin resmi internet sayfasından yapılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak işletme kodu, ardından abone numarası doğru bir şekilde gerekli yere yazılmalıdır.

Adsız

Daha sonra sorgulama işleminizi tamamlamak için ‘sorgula’ kutucuğunun üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler takip edilerek gerçekleştirdiğiniz işlemlerden sonra Antalya CLKAkdeniz elektrik fatura sorgulama işleminizi başarı bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanız ile ilgili bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Antalya CLKAkdeniz Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.