ARDAHAN ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARDAHAN ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde pek çok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bu elektrik dağıtım şirketleri sadece kendi bölgelerinden sorumludur ve o bölgedeki vatandaşlara hizmet vermektedir. ARAS EDAŞ’ta bu elektrik dağıtım şirketlerinden biridir. ARAS EDAŞ Perakende Satış şirketi ülkemizin doğu illerinde hizmet vermektedir. Şirketin hizmet verdiği iller Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan illeridir. Bu şirket müşteisine en hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Bu yüzden internet üzerinden yapılan işlem uygulamalarını takip etmektedir. Sadece takip etmekle kalmayarak bunları uygulamaya sokuyordur. Böylece hizmeti vatandaşın ayağına götürmektedir.

Fatura sorgulama işlemi de bu uygulamalardan sadece birisidir. Bu işlemin internet üzerinden yapılıyor olması şirketin işlerini de kolaylaştırmaktadır. Böylelikle basit işlemleri yapmak için başka sorunları olan vatandaşları bekletmek zorunda kalmıyor. Bizde bu yazımızda sizlere Ardahan Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Yazımızın devamında vereceğimiz bu bilgiler doğrultusunda sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fatura sorgulama işleminiz için herhangi bir şifreye gerek duyulmamaktadır. Gerekli bilgiler tam ve doğru bir şekilde verildiği takdirde sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Ardahan Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır ?

Ardahan Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş.‘nin resmi internet sayfasından yapılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak işletme kodu ardından abone numarası gerekli yerlere yazılmalıdır.

Adsız

Daha sonra ise sayılar ve harflerden oluşan güvenlik kodu gerekli yere doğru bir şekilde yazılmalıdır.

Adsız

Fatura sorgulama işleminizi tamamlamak için son olarak ‘borç sorgula’ yazısının üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler takip edilerek gerçekleştirdiğiniz işlemlerden sonra Ardahan Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarı bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanız ile ilgili bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Ardahan Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.