ARTVİN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARTVİN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

İnternet kullanımın yaygınlaşması insanlar artık alışveriş, fatura ödeme, bilgi alma gibi işlemlerini uzun sıralarda beklemeden internet üzerinden yapmaktadır. Ve bu da onlara zamandan tasarruf sağlamaktadır. Artan internet kullanımını önemseyen belediyelerde birçok işlemi vatandaşlarına online işlemler sistemi sayesinde hizmeklerini sunmakta. Online işlemler hizmeti vermeyen belediyelerde bulunmaktadır. Belediyelerin sunduğu bu interaktif sistem sayesinde vatandaşlar fatura borcu ödeme, fatura itiraz, abone işlemleri gibi birçok işlemi belediyelerin resmi web sayfalarından yapabilirler.

Bu interaktif işlemler hizmeti veren belediyelerden bir tanesi de Artvin Belediyesi’dir. Artvin Belediyesi’nin vermiş olduğu interaktif işlemler, beyanlar, tahakkuklar, tahsilatlar, su okuma bilgileri borç sorgulama ve ödeme işlemleridir. Artvin Belediyesi su fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Artvin Belediyesi su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Artvin Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve e-sorgulama ve e-ödeme butonuna tıklayınız. Açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen sorgulama tipi , tc kimlik numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurunuz.

artvin su fatura sorgulama

Tüm bilgileri eksiksiz doldurup sorgula butonuna basarak Artvin su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine Artvin Belediyesi’nin sunduğu online işlemler hizmeti sistemi üzerinden güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu kredi kartı bilgilerinizle ödeyebilirsiniz.

Artvin Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.