ARTVİN ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARTVİN ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Türkiye’de çok fazla elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bu durumun nedeni her ayrı şirketin farklı bölgelere hizmet vermesidir. Bu şirketlerin sorumluluk alanları sadece kendi bölgeleridir ve yalnızca bu bölge vatandaşına hizmet vermesi gerekmektedir. Dağıtım şirketlerinin böyle ayrı olmasını işlerin devamlı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Çoruh Elektrik Dağıtım Şirketi de bu bölgesel dağıtım şirketlerinden sadece birisidir. Bu şirketin hizmet alanlarında Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illeri girmektedir. Şirket olarak geniş bir alana hizmet vermek işlerde aksamalara sebep olabilir. Fakat internet uygulamalarını kullanmaları bu yoğunluğu ortadan kaldırmakta ve müşterilere en hizmeti sunmalarını sağlamaktadır.

Fatura sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılması hem şirket hem müşteri açısından birçok avantaj sağlamaktadır. Zamandan tasarruf etmeleri bu avantajların başında gelmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere Artvin Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminin internetten nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz. Vereceğimiz bu bilgiler doğrultusunda sorgulama işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için önceden üye olup şifreniz almanız gerekmektedir. Eğer daha önce üyeliğiniz yok ise yönlendirecek olduğunuz sayfanın sağ alt kısmındaki ‘hemen üye ol’ yazısının üzerine tıklanması gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda gerekli bilgiler verilerek üyelik işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. 

Artvin Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır ?

Artvin Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.‘nin resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda üyelik bilgileriniz olan e-posta adresi ve şifreniz girilmelidir.

Adsız

Sisteme giriş yapabilmek için atılması gereken adım ‘giriş’ yazısının üzerine tıklamaktır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler takip edilerek gerçekleştirdiğiniz işlemlerden sonra Artvin Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarı bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanız ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Artvin Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.