ASAT BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ASAT BORÇ SORGULAMA

Günümüzde birçok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu bizi daha önceleri kurumlara giderek sıra bekleme zorunluluğundan kurtarıyor. Artık oturduğumuz yerden bilgisayarlarımız başından borçlarımızı öğrenebiliyoruz ve kredi kartlarımızla borçlarımızı internet üzerinden ödeyebiliyoruz. Birçok kurum bu alanda hizmet veriyor. Bunlardan bir tanesi de Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü’dür. Buradan borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca borcunuzu öğrenip ödemenizi de aynı site üzerinden kredi kartınız ile birlikte yapabilirsiniz. Yazının devamında ASAT borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

ASAT Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu borç sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi gerekli sayfaya yönlendirecek olan ilgili linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladığınızda açılan sayfanın sağ kısmında yer alan borç ödeme adlı seçeneğe tıklamanız gerekecektir.

c

Bu seçeneğe tıkladığınızda açılan sayfada sizden abone ilçe/beldenizi seçmeniz istenecektir. İlçenizi ya da beldenizi tıkladığınızda çıkan seçenekler arasından seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra bir sonraki işlem ise abone numarasını girmek olacaktır. Abone numaranızı doğru bir şekilde giriniz. Son olarak ise borç sorgula butonuna tıklayınız. Bu şekilde ASAT borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Borcunuzu sorguladığınız gibi isterseniz aynı yerden borç ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

c

ASAT Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.