ASAT FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ASAT FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere ASAT fatura sorgulama işlemi hakkında ve bu fatura sorgulama işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. ASAT, Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinde hizmet veren ve ASAT Su ve Atık Su Genel Müdürlüğü olarak bilinen bir kurumdur. Bu kurumun verdiği hizmet adından da anlaşılacağı gibi Antalya ili su dağıtım işidir. Bizim anlatacağımız konu ise ASAT abonesi olan kişilerin fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapacaklarıdır. Bu işlem için lütfen aşağıda ki adımları takip ediniz.

ASAT Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini yapabilmek için internet üzerindeki uygulamalardan faydalanacağız. İnternet sorgulamaları sayesinde bu işlemi hem çok kısa sürelerde hem de normal sorgulama işlemlerine göre çok daha pratik ve kolay bir şekilde halledebilme imkanına sahibiz. Böylece zamandan da tasarruf etmiş oluyoruz. Şimdi gelelim ASAT fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığıyla ilgili bilgiler vermeye.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ilk olarak sizlere en alt kısımda verilecek linke tıklamanız ve verilen bu linke tıkladıktan sonra fatura sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Sizlere vereceğimiz görseller ile de sorgulama sayfasının bir görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Bu sorgulama sayfasında Abone İlçe/Belde kısmında yaşadığınız yeri seçmeniz gerekmektedir.

Untitled

Sorgulama yapmak istediğiniz bölgeyi seçtikten sonra faturanızda yer alacak olan abone numarası bilgisini de doldurunuz ve doğruluğundan emin olduktan sonra “Borç Sorgulama” butonuna basarak fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

ASAT Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.