Aslan Burcu Özellikleri Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Aslan Burcu Özellikleri Sorgulama

Aslan burcu 23 temmuz 22 ağustos arasında doğmuş kişilerin burcudur. Aslan burcunun en belirgin özellikleri olarak bilinen asilliği ve liderlik vasfı ile bilinir. Aslan burcunun özelliklerini taşıyan kişiler etrafı tarafından hep ilgi görür her daim gözde kişilerdir. Aslan burcunun en önemli özelliği olarak bilinen cesurlukları cömertlikleri ve koruyucu olmalarıdır. Etrafında sorun yaratabilecek özellik taşıyan aslan burcu fazlasıyla otoriter kişiliktedir. Bu konu aslan burcunun etrafında genellikle sorun yaratıyor.  Aslan burcu genellikle güneşin etkisi altında yaşayan bir burçtur. aslan burcuna güneş hayat verir güneş aslan burcunun yıldızı olarak bilinir. Bunlardan yola çıkılarak aslan burcunun eşsiz bir varlık olduğu konusunu düşünmemek çok mantıksız olur.Etraflarındaki insanların hayranlık duymalarını isterler bu durum oluşunca da çok mutlu olurlar. Aslan burcu özellikleri sorgulama ile tüm bunlara ulaşabilirsiniz. Aslan burcunun talihi ve şansı ciddi anlamda açıktır. Etkisi altında olduğu güneş sayesinde her ortamda dikkat çekmeyi başarır aslanlar. Bu kişiler özellikle fiziksel yönleri bakımından çok dikkat çeker. Aslan burçlarının tembel görünüşlerine aldanmayın muhtemelen bu sizi aldatmaya yöneliktir. Yürürken devamlı dik yürürler. Aslan burçlarını tanımak için 4 temel özelliğine dikkat edilmesi yeterlidir. Yürüyüş tarzından enerji dolu yapılarından hareketli ve sağlam cana yakın olmaları bakımından tanımak çok kolaydır. Sakin bir görünüşe sahip olmalarına rağmen çok sinirli bir yapıları vardır. Sinirlendikleri zaman sadece bağırırlar bu şekilde sinir atmaya çalışırlar. Aslan burçları ciddi anlamda çekicidirler onlara karşı koymak zordur. Aslan burçları doğallıktan yanadırlar her daim doğaldır hiçbir zaman yapmacık hareketler sergilemezler. Dayanılmaz ve reddedilemez özellikleri olan bir burçtur.

Aslan Burcu Olumlu Özellikleri Nedir?

  • Kararlılık: Aslan burçlarının istedikten sonra yapamayacakları şeyler çok azdır. İstedikleri her şeyi yaparlar önlerine çıkacak olan her türlü engeli aşabilirler. Aslan burçlarının özgüvenleri ve gururları her zaman yüksektir. Kendilerine çok güvenirler.
  • Liderlik Vasfına Sahip Olmaları: Aslan burcunun liderlik vasfı sebebiyle hemen hemen herkesi yönetebilecek özelliğe sahip.
  • Açıklık: Aslan burcu olan kişilerden genellikler daha çok ünlü çıkmakta aslan burcu olup da rol yaptıkları için aslan burçlarına bakış biraz değişir kişiler farklı düşüncelere kapılır çok iyi biliyorsunuz ki insanları tanımak oldukça kolay bir şey hele ki aslan burcu için bu iş daha kolay bir hal almakta aslan burçları her şeyini ortada yaşayan insanlardır. Gizli saklı hiçbir iş yapmazlar.
  • Kararlılık: Aslan burcuna sahip insanlar yeryüzünde görebileceğiniz en kararlı kişilerdir. Bu kimseler her ne yaşamış olurlarsa olsun koydukları hedefe ulaşmadan işlerini bırakmazlar.
  • Zayıf Yönlerini Gizleme: Aslan burcunun fark etmesi zor bir özelliği daha vardır. İki farklı karakter taşırlar ve bunu fark etmek gerçekten zordur. Yani görünüşte çok eğlenceli mutlu olan aslan aslında iç dünyasında büyük bir hüzünle yaşıyor olabilir.
  • Çalışkan Olmaları: başarırlar  Aslan burçları çalışmayı çok seven burçlardır. Çalışmayı sevmeyen aslan burcu konusunda bir tek şu söylenebilir. Doğum esnasında ters yıldız etkisi ile değişiklik göstermiş olabilir. Aslan burcu aslında en çok maddi anlamda güçlü olmasıyla bilinir. Bu durum ise bir nevi çalışkan olmalarının ödülüdür.

Aslan Burcu Olumsuz Özellikleri Nedir?

Aslan burcu insanları da diğer burç insanları gibi olumsuz özellikleri taşımaktadır. Aslan burcunun kötü özellikleri ağır bastığı taktirde çekilmez bir insan haline gelir. Bu durumdan çoğunlukla sosyal çevre ve arkadaşları etkilenir. Ne kadar düşüncesiz davransalar da aslında yaptıkları her şeyi iyi niyetleri ile yaparlar.

  • Gösteriş Meraklısı Olmaları:  Aslan burçları genelde gösteriş ve canlılıktan yanadır. Çevrelerindeki insana kendilerini daima abartı şekilde güçlü ve zengin göstermek isterler. Bu yönleri onların oyunculuk yeteneğini geliştirmesini sağlar. Aslan burçları rol yapmayı sever hatta onlar kadar iyi rol yapan başka bir burç yoktur. Aslan burcunu fark etmek için çok çaba sarf etmenize gerek yoktur. Aslan burçları zaten kendilerini belli ederler alımlı ve gösterişli tavırları dikkat çekicidir.
  • Eleştirici Olmaları: Çok açık sözlüdürler aslan burçları eğer bir şeyi beğenmediler ise o an söyler. Son derece eleştirici ve kırıcı bir yapıya sahiplerdir. İnsanların kırılacak olmalarını pek de önemsemeden kelimelerini söylerler. Bu özellikleri ile bazen çok sert eleştiriler yaparlar kırıcı konuşmaktan çekinmezler. Aslan burcunun eğer ki bir kişi ya da durum hoşuna gitmediyse kırıcı bir şekilde eleştirme yapabilir. Yapmış olduğu eleştirinin karşısındaki kişiyi kırıp kırmamasını pek umursamaz çünkü kendi düşüncesinin en doğru düşünce olduğunu söyler her seferinde. Aslanlara göre almış aldıkları kararlar son derece kusursuz kararlardır. Bu özelliklerini de açık sözlü olmakla bağdaştırırlar.
  • Güç Arzusu: Bu durum aslan burçlarına dair belki de en olumsuz özelliktir. Aslan burcu insanların kendisine muhtaç olmasını ister bu istekleri ile enerjileri daha çok artar. Başka insanların kendine bağımlı olarak yaşamalarını ister ki bu uğurda göze alamayacağı şey yoktur.
  • Yönetmeyi sevmeleri: Çevresindeki her insanı her olayı yönetmeye çalışırlar. Aslan burcu hiçbir zaman yönetilecek bir insan değildir. Onu insanlara emirler yağdırırken görmeniz mümkündür. Ancak kendisi istemediği sürece hiç kimse onu yerinden dahi kaldıramaz.

Aslan Burcu Kadını Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aslan burcu kadınları daima çevreleri tarafından dikkat çekici ve bakımlı tanınırlar. Bu kadınlar koşul ne olursa olsun asla kendilerinden taviz vermezler. Aslan burcu kadını karşısındaki kişiye sevgisini her anlamda gösterir. Sevmek ve sevilmek isteyen bir burçtur. Aslan burçlarının sosyal hayatını gözlemlerseniz eğer oldukça hareketli bir sosyal hayatları vardır. Aslan burcu kadınları ikinci planda kalmayı pek sevmezler. Bu durum işlerinde de yaşadıkları aşkta da böyledir. Değiştiği pek görülmemekle birlikte bunun aksi olduğu taktirde hastalanabilirler. En sevdikleri şey ise başkaları tarafında sevgi sözcükleri ile yüceltilmesidir. Aslan burcunu bu durumdan dolayı kullanan çok insan vardır ancak bu durum hoşuna gittiğinden pek umursamaz yüceltilmeyi seven bir karakteri var nede olsa. Aynı zamanda aslan burcu kadınları çok kurnazdır. Ne olursa olsun bazen yapmış oldukları şeyler çok ağır gelebilir. Bu şekilde davranınca da biraz çekilmez bir hal alır. Aslan burcunu bu özellikleri nedeni ile herkes hoş görmez.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aslan burcu erkeğini fark etmek için iki özelliğe dikkat edin görünüm ya da davranış bunların ya birisi ile anlarsınız ya da ikisi ile ama kesinlikle her türlü ortamda dikkatleri üzerilerine çekmeyi başarırlar. Karakterleri konusunda ise şunu söyleyebilirim yumuşak tutarlı ve sakin bir karaktere sahiptirler Aslan burcundaki kadar özelliği başka burçta bulmak çok zordur. Aslan burcu karşısında ki kim olursa olsun yardım etmek için uğraşır. Aslan burçları çok dürüst geniş sıcakkanlı ve iyi insan olarak bilinirler. Genellikle güçlü bir şekilde karşısına çıkan problemleri çözer. Bu şekilde davrandığı zaman insanlar gıpta ederler. Aslan burçları lider vasıflı oldukları için bu konuda iş hayatlarında gayet başarılı olurlar. Aslan burçları ya en üst mevkide çalışmak ister ya da kendi işlerini kurar. Aslan burçları yukarıda da belirttiğim gibi lükse düşkün oldukları için zenginlik isterler. Bu duruma yaklaşabilmek için gerekirse gece gündüz çalışabilirler. Bunun yanı sıra aslan burcu erkeği tam bir aile babasıdır. Aslan burcu erkekleri çalışkandır. Çocuklarının çok güzel bir yaşam sürebilmeleri için ellerinden geleni yaparlar. Aslan borçlarının ticari kafaları çok iyi çalışır. Aslan burçları kendilerini ispatlamak için oldukça istekli kişilerdir. Bundan dolayı aslan burçları pek fazla emir altında kalamazlar. Aslan burçları ne kadar çalışırsa çalışsın enerjileri hiçbir zaman tükenmez. Aslan burcu erkekleri eşlerine fazlasıyla değer verirler ne kadar çalışmış olurlarsa olsunlar akşamı eşlerine gayet özverili davranabilirler.

Aslan Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Aslan Burcu ve Koç Burcu Uyumu

Koç burcu ile aslan burcunun yolları bir noktada kesişmiş ise orada şüphesiz ki mükemmel bir uyum ve aşk vardır. Aksini düşünmek zordur. Bu iki insan ne kadar şanslı olduklarını fark etmeli ve birbirlerinin kıymetini bilmedirler. Her ikisi de gösterişi, lüks hayatı, bakımlı olmayı, güzel giyinmeyi sever. Eğer ikili arasında arkadaşlık ilişkisi varsa bitmek bilmeyen sohbetler içerisinde birbirlerine yakınlaşacak ve arada bir aşk oluşacaktır. Her ikisi de ön planda olmayı ilgiyi üzerinde toplamayı çok severler. İkilinin evlilik hayatları da son derece iyi olacaktır. Bu iki insan birbirlerine karşı inanılmaz bir çekim hisseder. Birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak mükemmel bir ilişki yaşamaları olasıdır. Ancak her ikisi de yönetmeyi sevdiği için ilişki de kimin üstün olduğu konusunda çatışmalar yaşayabilirler.

Aslan Burcu ve Boğa Burcu Uyumu

Her ikisi de son derece inatçı ve egosu yüksek karakterde olan aslan ve boğa insanı çok iyi anlaşamaz. Aslan ve boğa burçları  sabit nitelikte burçlardır değişime direnirler. Bu iki burcun birbiriyle anlaşması pek mümkün gözükmemektedir. Aslan burcu topluluk içinde beğenilmeyi dikkat çekmeyi arzular. Boğa burcu ile aslan burcunun bu tavırlarından rahatsız olacak ve onu fazlasıyla kıskanacaktır. Partnerinin başka insanlar tarafından beğenilmesini pek hoş karşılamaz bu burç. Bu durum karşısında da boğa burcunun kıskanç halleri baskıcı bir tavra dönüşecek ve aslan burcunun kendisinden uzaklaştıracaktır. Yine de ortada bir sevgi varsa bu iki burç birbirinin eksiklerini tamamlayarak mükemmel bir çift olmaya başarabilirler bu tam anlamıyla kişilerin elindedir. İlişki yaşanması durumunda aslan burcunun hareketli bir yapıya sahip olması nedeniyle boğa burcunun durgun yapısı dağılacak ve bunun için eğlenceli bir ilişki yaşayabileceklerdir. Her iki tarafta yönetmeyi fazlasıyla sever. Ancak yönetilmekten hoşlanmazlar başka bir kimsenin kendilerini yönlendirmeye çalıştığını fark ettikleri anda tartışmacı bir kimliğe döneceklerdir. Eğer aslan ve boğa bu yönlerini kontrol altında tutarsa anlaşabilir.

Aslan Burcu ve İkizler Burcu Uyumu

Aslan ve ikizler burcunun bir ilişki içerisinde bulunmaları halinde ortaya çok eğlenceli diyaloglar çıkacaktır. Her iki taraf da bu ilişki esnasında fazlasıyla eğlenecekler ve mükemmel bir aşk uyumu yakalayacaktır. Hayata bakış açıları ve enerjileri birbirleriyle neredeyse tıpatıp aynıdır. Ancak aslan burcu yüksek egosu nedeniyle ikizler burcuna üstünlük sağlamaya çalışır ise bu ilişkide sürekli tartışmalar yaşanır. Bu tartışmaların yaşanmaması için ise aslan burcunun yönlendirme hareketlerinden vazgeçmesi gerekmektedir. İkizler burcu aslan burcuna göre çok daha sorumsuz bir yapıdadır. Onun bu ilgisiz umursamaz halleri çoğu zaman Aslan’ın çileden çıkartabilir. Her iki burç da bu yönlerini kontrol altında tutabilir ise mükemmel bir ilişki yaşamaları muhtemeldir

Aslan Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç insanı yapısı itibariyle etkilenmeye son derece müsaittir aslan burcunun kendinden emin ve koruyucu halleri hassas ve güçlü duygulara sahip yengeç için çok dikkat çekici olacaktır. Ancak aslan burcu sürekli ilgi odağı olmak ve beğenilmek isteyecektir yengeç burcu ise  bu durumu pek hoş karşılanmayacak ve aşırı kıskanç tavırlar göstermeye başlayacaktır. Sevme ve bağlanma kapasitesi en üst seviyede olan yengeç insanları sevdiklerini başkalarıyla paylaşmaya tahammül edemezler. Bu durumda da aslanın sürekli ilgi odağı olmak istemesi yengeç tarafından pek hoş karşılanmaz. Zaten mantıksal bir yaklaşımla bakıldığında da su ve ateş grubuna ait burçların bir arada geçinmeleri pek mümkün gözükmemektedir. Bu ilişkide de su grubuna mensup olan yengeç burcu fazlasıyla verici ve bağlanmış bir şekilde aslan burcunu hayatını kabul edecektir ateş grubuna ait olan aslan burcu ise sürekli ilgi odağı olmak isteyecek kendi egosal ihtiyaçlarını tatmin etmek ve meşgul olduğu için yengeç burcuna zaman ayıramayacaktır. Bu durumda aradığı ilgiyi ve huzuru bulamayan yengeç Aslandan uzaklaşacak ve haliyle içine kapanacaktır.  Yani bu ilişki başlangıçta her iki taraf için de heyecan verici iken sonralar da her iki taraf da bu ilişkiden fazlasıyla rahatsız ve yaralanmış olarak çıkacaktır. Kısaca bu ikilinin astrolojik açıdan uyumu pek mümkün gözükmemektedir.

Aslan Burcu ve Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcu erkeği ve kadını arasında ciddi anlamda fark edilecek uyumlu bir ilişki vardır. Ancak bu durum bazen tersine dönebilir yani hiç anlaşamayabilirler. Aslan burcu kadını da erkeği de ateş grubundadır. Aynı gruptan olan burçların genellikle çok ortak yönleri görülür. Aslan burcu kadını da erkeği de hareketli neşeli girişken ve romantik karakterdedirler. Her ikisi de güzelliklerine gösterişine ve lükse çok düşkün kişilerdir. Her iki tarafta aşırı gururludur. Aslan burçlarının özellikleri arasında sadakat ve dostluk duyguları aşırı derece kendini belli eder. Her iki tarafta birbiriyle vakit geçirmekten çok keyif alır. Karşılıklı duygu ve düşüncelerine anlayış gösterir iseler birbirlerinin arzu ve isteklerine karşılayabilirler. Aslan burçları gururları nedeni ile çoğu zaman birbirleri üzerinde baskı kurarlar ise aralarında anlaşmazlık oluşur. Aslan burcu özellikleri arasında bide şu var insanı çözme konusunda iyi değildir. İçlerinde her zaman çocuksu ve saf yönleri vardır.

Aslan Burcu ve Başak Burcu Uyumu

Hareketli ve dışa dönük bir yapıya sahip olan aslan burcu için sakin ve planlı başak insanı sıkıcı olarak nitelendirilir.  Başak burcuna ait insanlar düzensizlikten plansız yaşamaktan nefret ederler aslan burcu ise hayatı dolu dolu yaşamak her an farklı maceralar içinde olmaktan hoşlanır başak burcu bu durumu pek mantıklı bulmayacaktır.  Tüm bu durumların yanı sıra başak insanı sadelikten yanadır aslan insanı ise tam tersine gösteriş meraklısıdır. Bu iki burca ait insanlar astrolojik açıdan birbirleri ile uyumlu değillerdir.

Aslan Burcu ve Terazi Burcu Uyumu

Burçlar dünyasında aslan ve terazi burcunun birbirini tamamlama ve ekip ruhu ne yazık ki başka ilişkilerde bulunmamaktadır. Bu iki burç mükemmel bir ilişki içerisinde olacaklardır. Zaten yapıları gereği hava ve ateş grubuna sahip burçlar birbirleriyle çok uyumludur. Terazi burcuna sahip olan insanlar dışarıdaki insanların kendileri hakkında ne düşündüğüne son derece önem verir aslan burcu ise sürekli gösteriş yapma ve kendini beğendirme çabası içerisindedir. Terazi burcu aslanın bu çabasını takdir edecek ve fazlasıyla beğenecektir. Bu iki burcun insanı da dışarıdaki insanların görüşlerine yani dışarıdakilerin kendilerini güçlü görmesine bayılacaktır. Bu yönden birbirleriyle uyum içerisinde olurlar. Terazinin esprili ve çekici halleri aslanın çoğu zaman hoşuna gidecektir. Zaten bu iki burç yeni yerler çeşitli ve gezmeyi fazlasıyla sever. Bu özellikleri ile de her ikisi de istediği hayata sahip olacaktır birbirlerine adeta bir macera arkadaş olacaklar ve birlikte sonsuz eğlenceler yaşayabileceklerdir.

Aslan Burcu ve Akrep Burcu Uyumu

Su grubu burçlarından biri olan akrep burcu ile ateş grubu burçlarından olan aslan burcunun birbiriyle anlaşması teorik olarak zor gözükse de bu iki burç birbirini tam anlamıyla zıt kutupların birbirini çekmesi gibi çekecektir.  Aslan burcuna sahip insanlar akrep burçlarının çekici havalarına ve karizmatik duruşlarına karşı koyamazlar. Zaten aslan burçları egolu burçlardır akrep burcu ise sevdiği insana sonuna kadar sahip olmak isteyen ve kıskanan bir burçtur. Bu durumda akrebin çabaları aslan tarafından egosunu tatmin etmeye yönelik olacak ve gayet hoş görülecektir. Ancak akrep burcu aslan burcunun sürekli ilgi odağı olmak ve tüm ilgiyi toplamak çabalarını anlamsız bulacak çoğu zaman kıskançlık krizlerine girecek ve bu ilişkide istemeden de olsa sürekli tartışmalar yaşanacaktır.  Eğer akrep insanı ile aslan burcu insanı arasında bir ilişki başlamışsa bu ilişki için söylenebilecek olan en mantıklı şey ne birbirlerinden ayrı hayatta kalabilirler ne de bir aradayken geçinebilirler. Bu iki burç sürekli bir zıtlık içinde birbirlerine doğru çekildikleri hisseder. Bu iki burcun birbiriyle anlaşma ihtimalleri yüzde ellidir. Yani bu iki insan birbiri ile ya sonsuz bir uyum içerisinde olur ya da birbirinden tam anlamıyla nefret eder.

Aslan Burcu ve Yay Burcu Uyumu

Aslan ve yay burçları bir ilişki içerisinde olurlarsa eğer ortaya hayran olunası bir aşk hikayesi çıkar. Bu iki insanın birbiriyle uyumu muhteşemdir. Bu ikisi Ateş grubu burcuna dahildir. Bu yüzden iyimser samimi hevesli ve enerjik bir birliktelik yaşamaları söz konusudur. Aslan burcu sabit bir yapıya sahip iken yay burcu değişken yapıya sahiptir. Dolayısıyla  aslan burcu bu ilişkide sürekli inatçı olan değişikliğe karşı çıkan taraf olurken yay burcu aslanın tam tersi değişime uyum sağlayan iyimserliği ile daha olumlu tavırlar sergileyen alttan alan taraf olacaktır. Yani bu ilişki daha çok yayın idare etmesi ile ilerleyecektir. Bu iki burca ait insanların bir ilişki içerisinde bulunmaları halinde ortaya canlı bir beraberlik çıkacaktır. Yani bu ilişki her iki tarafı da heyecan verici bir olay olarak adlandırılacaktır.

Aslan Burcu ve Oğlak Burcu Uyumu

Aslan ve oğlak burcu arasında bir ilişki söz konusu olduğunda bu ilişkide otorite çatışmalarının çıkması kaçınılmazdır. Çünkü aslan yönetmeyi, yönlendirmeyi çok sever oğlak ise tam tersi herkesin kendi sorumluluklarının bilincinde olmasını ve kendi işini takip etmesini ister. Yani Oğlak burçları yönlendirilmekten pek hoşlanmayan burçlardır.  Bu ilişkide çoğunlukla çocukça ve sorunsuzca davranan taraf aslan burcu iken yetişkin davranan ve sorumluluk alan taraf oğlak burcu olacaktır. Bu ilişki bir süre sonra her iki taraf içinde yıpratıcı bir hal almaya başlar. Çünkü oğlak burcu aslanın mızmızlanmalarını çocukça bulacak onu sürekli eleştirecektir. Aslan burcu ise oğlakların gayet planlı yaşamasından rahatsız olacak bu durumu sürekli dile getirecek ve bu ikilinin ilişkisinde problemler meydana gelecektir. Yani bu ilişki astrolojik yönden mümkün değildir.

Aslan Burcu ve Kova Burcu Uyumu

Birbirinin zıt burcu olan aslan ve kova bir araya geldiğinde mükemmel bir ilişki yaşar. Çünkü bu iki burç birbirlerini tamamlayacaktır. Aslan da olması gereken fakat olmayan özellikler kova burcunda mevcuttur. Aynı şekilde kova burcu içinde olması gereken fakat olmayan özellikler aslan burcunda mevcuttur. Bu özellikler sayesinde bu iki burç birbirinin tam anlamıyla dengeler. Zaten genel olarak baktığımızda da Ateş ve hava gruplarının birbirlerinin dengelemede ne kadar iyi olduklarını görebiliriz. Her iki burç da son derece kararlı inatçı ve dik başlı bir yapıdadır. Her ikisinin de özgürlüğüne düşkün oluşu büyük ihtimalle aralarında kavgalar çıkmasına sebep olacaktır. Ancak zıt yönlerin bir araya gelmesi durumunda bu iki burç mükemmel bir uyuma sahip olacaktır. Aslan burcu çoğu zaman ilişkide ön plana çıkaracaktır. Kova burcu ise tam tersi dışarıdan gelen yorumları pek önemsemeden kendi istekleri doğrultusunda hareket edecektir.

Aslan Burcu ve Balık Burcu Uyumu

Balık ve aslan burçları tıpkı diğer ateş grubu ve su grubu burçları gibi birbiri ile anlaşamaz zaten. Ateş grubu ve su grubu burçları arasında birbiriyle en iyi uyum sağlayan burç akrep ve aslan burcudur. Bunların dışında bu burç grupları arasında ilişki yaşanması pek de mümkün değildir. Aslan ile balık burcunun ilişkisinde balık burcunun duygusal yapısı çoğu zaman aslan burcu tarafından itici bulunacaktır. Balık Burcu da duygusal yapısı nedeniyle aslan burcunun yaptığı davranışları gereksiz görecektir. Onun aşırı hareketli yapısına ayak uydurmakta zorluk çekecektir. Aslan burcu ise bu durumun kendi enerjik yapısını etkileyeceğini düşündüğü için bu ilişkiden hızla uzaklaşacaktır. Yani bu iki insan ilişkinin başlarında birbirlerini çekici bulsalar da sonrasında birbirlerinden hızla uzaklaşacaktır.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.