AYDEM BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AYDEM BORÇ SORGULAMA

Günümüzde artık birçok sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabiliyor. Bu sorgulama işlemleri genel olarak borç sorgulama işlemleridir. Daha önceleri borçlarımızı öğrenmek için kurumlara giderken şimdi bilgisayar başında birkaç küçük işlemler borcumuzu öğrenebiliyor. Borcumuzu öğrendikten sonra ödememizi de internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu alan hizmet veren kuruluşlardan bir tanesi de AYDEM’dir. Aydem, lisanslı olan ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketi olma özelliğini göstermektedir. Aydın, Denizli, Muğla bölgesinde sürekli, kaliteli, kesintisiz elektrik hizmeti sağlama, müşteri memnuniyeti ve verimliliği yükseltme ve bölge ihtiyacı olan yatırımları yapmayı amaçlayan çalışmalarını 5 yıldır devam ettirmektedir. AYDEM resmi web sitesi üzerinden borcunuzu öğrenebilirsiniz. AYDEM borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazının devamında kısaca anlatacağız.

AYDEM Borç Sorgulama Nasıl yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamak olacaktır. Bu link sizi AYDEM resmi web sayfasına yönlendirecektir. Burada üye değil iseniz ilk olarak hemen üye ol butonuna tıklayınız. Üyelik işlemi için sizden tesisat ve sayaç numaranız istenecektir. Tesisat ve sayaç numaranızı doğru bir şekilde yazınız. Güvenlik kodu kısmına kutucukta bulunan harf ve rakamları girip devam et butonuna tıklayınız. Sizden istenilen diğer bilgileri de doldurup üyeliğinizi tamamlayınız.

c

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra size verdiğimiz linke tıkladığınızda açılmış olan ilk sayfada e-posta adresiniz ve üyelik esnasında oluşturmuş olduğunuz şifrenizi de girerek giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden AYDEM borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

c

AYDEM Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.