AYDIN ASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AYDIN ASKİ SU FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak internet kullanımı da yaygınlaşmaktadır. İnternete ulaşım eskiye oranla artmaktadır. İnsanlar artık bilgisayarlarında, telefonlarında, tabletlerinde internete erişebilmektedir. Artan internet kullanımından dolayı insanlar birçok işlemleri internet üzerinden yapmakta. İnternet kullanımının artmasını göz ardı etmeyen belediyeler E-Belediye hizmeti sunmakta ve işlemlerini online işlemler sayfasından yapabilmektedir. Belediyelerin resmi internet sayfasından yapılabilinecek online işlemler şunlardır: Borç sorgulama, fatura ödeme, fatura ödeme, fatura itiraz, kaçak su ihbarı. bilgi edinme, öneri ve şikayet.

Bu online işlemler hizmeti sağlayan belediyelerden bir tanesi de Aydın Belediyesi’dir. Aydın Belediyesi’nin resmi web sayfasından E-Belediye hizmetinden işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Aydın ASKİ su fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Aydın ASKİ Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Aydın ASKİ su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Aydın Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve E-Belediye butonundan borç sorgula ve öde yazısına tıklayınız. Aydın Belediyesi online işlem sayfasından işlem yapabilmek için üyeliğiniz var olması gerekmekte. Eğer üyeliğiniz varsa aşağıda kırmızı renkle belirtilen alanları doldurarak sisteme giriş yapabilir ve su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.aydın belediye

Eğer sisteme üyeliğiniz bulunmuyorsa yine aynı sayfadan Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi şifresi alarak sisteme giriş yapabilir su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Aydın Belediyesi resmi web sayfası aracılığıyla sorguladığınız güncel veya günü geçmiş su faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Aydın ASKİ Su Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.