AYDIN AYDEM ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AYDIN AYDEM ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Ülkemizde birçok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Şirketlerin bölge bölge ayrılmasının nedeni sunulan hizmetin daha verimli bir hal alması içindir. Bu şirketlerin her biri kendi bölgelerinden sorumludur ve sadece o bölge vatandaşına hizmet sunabilmektedir. Elektrik dağıtım şirketlerinden birisi de AYDEM şirketidir. Bir Bereket Enerji Grubu şirketi olan AYDEM, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Bu şirket Aydın, Denizli ve Muğla bölgesinde yaklaşık 1,65 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini hedefleyen bu şirket internet aracılığı ile müşterisine en hizmeti sunmaktan geri kalmamıştır.

İnternet üzerinden sorgulama işlemlerinin yapılabilir olması şirketin bu konuya önem verdiğinin bir göstergesidir. Böylelikle bizlerde bu yazımızda sizlere Aydın AYDEM elektrik fatura sorgulama işleminin internet üzerinden nasıl yapılacağını paylaşacağız. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sonucunda elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İki yöntem ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bunlardan ilki şifre gerektirmeyen ‘ hızlı borç sorgulama’ işlemidir. İkinci ise online hizmetlerden şifreniz ile yapabileceğiniz işlemdir.

Aydın AYDEM Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır ?

Aydın AYDEM elektrik fatura sorgulama işleminizi Aydın Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak ‘hızlı borç sorgulama’ yazısının üzerine tıklanmalı ardından tesisat numaranızı yazarak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Adsız

İkinci yöntem ise şifreniz ile yapacağınız online hizmetler kısmındadır. Açılan sayfada ilk olarak ‘Online Hizmetler’ yazısının üzerine gelinmeli ve borç sorgulama seçilmelidir.Adsız

Daha sonra açılan ekranda önceden kayıt olarak edinmiş olduğunuz e-posta adresiniz ve şifrenizi yazarak sisteme girişinizi yapabilirsiniz.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra Aydın AYDEM elektrik fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Aydın AYDEM Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.