AYEDAŞ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AYEDAŞ BORÇ SORGULAMA

İnternet kullanımın günümüzde oldukça yaygınlaşması ile birçok kurum ve kuruluş da artık internet üzerinden hizmet vermeye başladı. Artık birçok sorgulama işlemimizi internet üzerinden birkaç basit işlemle yapabiliyoruz. Önceleri kurumlara giderek yapmak zorunda kaldığımız işlemleri artık bilgisayarlarımız üzerinden oturarak yapabiliyoruz. Bu alanda hizmet veren kurumlardan bir tanesi de ENERJİSA’dır. AYEDAŞ, ENERJİSA’nın İstanbul Anadolu Yakasında yaşayan yaklaşık 4.7 milyon kişinin elektrik dağıtımını sağlamaktadır. AYEDAŞ borç sorgulama işlemini, ENERJİSA online hizmet merkezi üzerinden yapabilmekteyiz. Yazının devamında bu işlemi nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

AYEDAŞ Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi ENERJİSA online hizmet merkezine yönlendirecek olan linke tıklamak olacaktır. Sorgulamanızı yapabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan üye ol butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sizden üyelik için istenilen bilgileri doldurunuz.

c

Ardından linke tıkladığınızda açılan ilk sayfanın sol üst kısmında yer alan kısıma geliniz. Burada sizden müşteri numaranız, cep telefonu numaranız ve üyelik sırasında oluşturduğunuz şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurunuz. Ardından son olarak ise giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden AYEDAŞ borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

c

AYEDAŞ Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.