AYEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AYEDAŞ FATURA SORGULAMA

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adıyla AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası elektrik dağıtımını üstlenen İstanbul Anadolu Yakası Elektirk Dağıtımı Anonim Şirketi, 2013 yılından itibaren Enerjisa ile anlaşmalı olarak hizmetlerini sürdürmekte.

Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip olan İstanbul’un elektrik dağıtımını sağlayan AYEDAŞ daha kaliteli, profesyonel ve modern hizmet sağlamak için daha teknolojik altyapılar üzerinden hizmet veriliyor. Anadolu Yakasında oturan vatandaşlar, elektrik faturalarının takibini ve ödemesini internet üzerinden online olarak yapabilme imkanına sahipler.

AYEDAŞ fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

AYEDAŞ Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bireysel veya Kurumsal AYEDAŞ fatura sorgulaması yapmak için sisteme üye olmanız gerekmektedir.

AYEDAŞ elektrik fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Enerjisa resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve aşağıda kırmızı renk ile belirtilen online hizmetler merkezi yazısına tıklayınız.

ayedaş

Ancak Enerjisa tarafından verilen bu online hizmetlerden yaralanabilmek için sisteme üyelik formu doldurarak üye olmanız gerekmektedir. Online hizmetler merkezi yazısına tıkladıktan sonra yeni üyelik yazısına tıklayınız. Açılan sayfada üyelik formu kısmında kırmızı renk ile belirtilen adınızın ilk iki harfi, soyadınızın ilk iki harfi, TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayınız.ayedaş1

Oluşturduğunuz üyelik ile Enerjisa online hizmetler merkezine aşağıda kırmızı renk ile belirtilen müşteri numarası, cep telefonu numarası ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

ayedaş2

Enerjisa online işlemler merkezine giriş yaptıktan sonra AYEDAŞ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

AYEDAŞ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.