Balık Burcu Özellikleri Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Balık Burcu Özellikleri Sorgulama

Burçlar dünyasının şüphesiz en temiz kalpli ve en duygusal burcu balık burçlarıdır. Bir balık burcu insanının fiziksel olarak en çok dikkat çeken özelliği gözleridir. Balık burçları genel olarak anlamlı iri gözlere sahiptir. Genellikle saç tipleri dalgalı olur. Bu burcun hem erkekleri hem de kadınları orta boydadır. Balık burcu insanları çevrelerine karşı son derece hassas ve korumacı bir tutum sergilerler. Son derece duygusal insanlardır. Olmamış bir olayın olma ihtimali bile onları gözyaşlarına boğmaya yetecektir. Karşınızda ki insan balık burcu insanıysa eğer bilmeniz gereken ilk şey karşınızda ki insanın çok hassas ve kırılgan yapı da olduğudur. Onunla konuşurken sözcüklerinizi iki kez hatta daha fazla düşünmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde bir anda kendinizi onu teselli ederken bulabilirsiniz. Aslına bakarsanız balık burcu insanları için sabit bir cümle kurmak neredeyse imkansızdır. Balık burcuna sahip her insan birbirinden daha farklı daha özel niteliklere sahiptir bu insanları bir kalıp içerisinde tanımlamak çok zordur. Balık burcu insanları için genelleme yapmak gerekirse söylenebilecek ilk şey şüphesiz ki duygusal olmalarıdır. Astroloji de görebileceğiniz en duygusal burçtur balık. Balık burcu da tıpkı diğer su grubu burçları gibi dengesiz bir yapı sergiler. Her ne kadar bu özellikleri bir diğer su grubu burcu olan yengeçler gibi aşikar olmasa da balık burçları da bir an için neşeli görünürken aniden duygusallaşabilir.

Geçmişe bağlı bir burçtur. Kendini anılarından ve geçmiş pişmanlıklarından soyutlamaları zordur. Bir balık burcu insanı hakkında ilk görüşte sıradan sakin bir yapıda olduğunu düşünmeniz olasıdır. Ancak bu sakin görüntüsüne rağmen içinde fırtınalar kopan çılgın bir ruh barınmaktadır. Balık burçları bu kişiliklerini herkese karşı gösteremez yalnızca onu gerçekten tanıyan ve yanında rahat hissettiği insanlar balığın bu yapısını bilir. Para kazanma konusunda hırslıdır. Başkasına ihtiyaç duymak istemezler çünkü. İdealist oldukları için öğretmenlik mesleğini seçebilirler. Sanatsal ruhları onları müzik müziğe  yönlendirir. Dansçı olabilirler, şairliğe yatkındırlar. Genel olarak iş hayatında başarılı kimselerdir.

Yönetici gezegeni Neptün’dür. Uğurlu sayısı 7, uğurlu rengi turkuaz. Hayaller dünyası olan on ikinci evi temsil ederler. Negatif su grubuna bağlıdır.  Kıymetli taşı inci. Dişi burçtur. İki sembolü sinir otu. Uğurlu günü Cuma. Uğurlu hayvanları balık. Kıymetli madenleri, Platin. Uyumlu burçları Yengeç, Akrep, Balık.

Balık Burcu Olumlu Özellikleri Nedir?

 • Şefkatli olmaları: Balık burcuna sahip kişiler yeryüzünde görebileceğiniz en merhametli insanlardır. Çevrelerinde ki her olaya karşı duyarlıdır. Yardımına ihtiyacı olan bir insan varsa bu duruma karşı kayıtsız kalamaz.
 • Duygusallık: Balık burcu insanları bir olaya diğer insanlara göre daha hassas bir bakış açısıyla bakar.
 • Empati yapma: Balık burçları asla kalp kırmaz. Başkalarının iyiliğini, kendisinden daha çok ister. Yardımsever. Hassas bir ruha sahiptir. Bu yüzden kıran değil kırılan taraf olur daima.
 • Sezgileri güçlüdür:Balık burcu bir konu hakkında hissediyorum diyorsa o kelimenin altını çizmenizde fayda var.
 • Yoğun duygulara sahiptir.
 • Sanatsal yönleri yüksektir: Hayal güçleri son derece gelişmiş olan balıklar için çok da şaşırtıcı bir özellik değildir. Hayatı adeta sanatla iç içe yaşarlar.
 • İyi niyetlidirler: Yaşadıkları her olayı, karşılaştıkları her insanı iyi nitelendirirler.
 • Uyumludurlar: Karşılarında ki insana uyum sağlamaları kaçınılmazdır.
 • Hoşgörü sahibi bir burçtur. Merhametlidir.
 • Esprilidir: Etraflarında ki insanları güldürmeyi severler.
 • Alçakgönüllüdürler.

Balık Burcu Olumsuz Özellikleri Nedir?

 • Değişkenlik gösterirler: Bir dediği diğerini tutmaz.
 • Duygularını gizli tutar: karşılarındaki insana kırgın olduklarını açıkça söyleyemezler bu yüzden daima kırılan taraf balık burçları olur. Çünkü onlar kırmaktansa kırılmayı tercih eder.
 • Çabuk pes eder: Hayallerinden vazgeçmesi için birinin ona yapamazsın demesi yeterlidir. Hemen pes ederler karalar bağlarlar.
 • Çok alıngandır: Söylenilen bir söz kendisiyle ilgili olmasa dahi alınganlık yapması muhtemeldir. Siz daha onların neye alındığını keşfedememişken onlar sizin sorumsuz olduğunuz düşüncesi ile size bir kez daha alınırlar. Karşınızda bir balık burcu varsa işiniz gerçekten zor.
 • İç karartan bir ruh hali vardır. Karamsardır: Olayların daima kötü yanını görür. Bardağın boş tarafını görmeye daha yatkındırlar. Hayal kurarken bile bu yönleri ağır basar o kötü ihtimaller hep bir köşede vardır.
 • İsyankardır. Sürekli bir şeylerden şikayetçi olur.

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu kadını aşırı hassastır. Sürekli hayal alemindedir. Sezgileri güçlüdür, sanatsal yönü yatkındır; balık kadını müzik yapabilir, dansçı olabilir.  Duygu yüklüdür dokunsan ağlayacak gibidirler. Her zaman yakınındaki insanları düşünürler, onlarla ilgilenmekten bazen kendilerini unuturlar.

Her şeyi içine atarlar. Tüm duyguları orada biriktirir. Hayal dünyaları çok renklidir. Dünyadan bihaberdirler. Balık kadınları bu yoğun duygu birikimleri ile birlikte çok güzel bir aşk yaşayabilirler. Tutkuludurlar. Karşı taraf bu konuda çok şanslıdır. Kadınlarına her istediğini yaptırabilir. Ancak onların bu narin yapıları karşısında dikkatli davranmaları gerekir. Aksi takdirde trip atmaya başlayan bir balık kadınını susturmak zordur.

Balık kadınların sık sık ağlarken görebiliriz. Diğer kadınlar kadar titiz değildirler. Hayatındaki insanlara yardımcı olmaya her zaman hazırdırlar. Balık kadınının fikirleri bazen değişebilir. Kararsızdırlar. Balık kadınları, hedefledikleri noktaya giderken  emin adımlar atarlar. Çalışmayı severler. Dış dünya ve hayal aleminin arasında oldukları için dikkat dağınıklığı vardır. Belki de o yüzden balık hafıza deniyor bazı insanlara. Onu yönetecek bir partner ister hayatında. Onu dengeleyecek insanları ister. Balık kadınından çok iyi bir anne olabilir  ailelerine bağlıdırlar.

Çok şık giyinirler. Çekicidirler. Neptün’e bağlı olarak idealist bir kadındır. Sadıktır. Balık kadınının en belirgin özelliklerinden biriyse empati kurabilmeleridir. Karşı tarafın duygularını hislerini çözebilen ve ne istediğini bilen bir borçtur. Sahiplenicidir. Seçicidir. Balıklar duygularını iç dünyasında yaşadığı için dış dünyada yalnız kalabilirler.

Genelde insanlarla arasına bir duvar örerler. Kıskanç değildir. Evet kıskanç olmayan nadir burçlardan biri de balık. Gerçi onlarda şüpheli. İlgiye açtırlar. Aslında bunun nedeni, kendileri çok ilgili davrandığı için karşı tarafın da kendisi gibi olmasını istemeleridir. Balık kadınları fedakardır. Takıntılıdırlar.

Kendilerini beğenirler. Eşitlikçidir. Uzun süreli bir ilişki arayan arkadaşlara duyurumuz balık kadınları idealdir. Ancak uyarımız olsun öyle kolay kadınlar değildirler. Çözmesi zordur. Ayrıca çok güzel kadınlardır. Acemi değildirler ağlara kolay takılmazlar.

Balık Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu erkekleri hayalperesttir. Uyumlu kişilerdir. Hayatlarını dengede tutmaya çalışırlar. Hayal aleminden sıyrılıp hayatın amacına yönelme eğilimindedirler. Savurganlıklarını bastırmaya çalışırlar. Özellikle aile hayatlarında sorumluluk alabilen tarafın erkek olması gerektiği için üzerine düşen görevleri yerine getirmek isterler. Bunda bir ölçüde becerirler. Balık burcu erkeği, değişken nitelikte olduğu için tepkileri sizi şaşırtabilir. Ne yapacaklarını kestirmek oldukça zordur. Sakin bir yapıları vardır ancak özleri itibariyle sinirli agresif bir yapıları vardır aslında. Ters tepkiler verebilirler. Yönleri ağırdır mantıkları geri planda kalır.

Aşk hayatlarında partnerine oldukça güzel duygular yaşatabilirler. Çünkü balık burcu erkekleri romantiktir. Kadınların ilişkilerde erkeklerden en çok romantizmi beklediklerini de göz önüne alırsak balıklar bu konuda isteklerine cevap verecektir. Karşı tarafı sevgiye doyurabilirler. Güzel sürprizler yapabilirler, duygusal ve sanatsal yapıları olduğu için karşı cinse çok güzel şiirler yazabilirler. Balık burcu erkeği bir kadına kendini özel hissettirebilir. Çok kıskanç ve baskıcı değiller aşırı kısıtlama uygulamazlar. Sevgi dolu duygu yüklü, tutkulu bir ilişki arayan kadınlara adres olarak balık burcu erkeklerin tarif ediyoruz. Balık burcu erkekleri ailesine bağlıdır. Bir tarafları hayal dünyasında kaldığı için farklı tepkiler gösterebilirler ama genel olarak balık burcu erkeğiyle yaşayan biri mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır.

Balık burcu erkekleri sempatiktir. Çevresindeki insanlar tarafından sevilirler. Dikkat toplayabilirler. Bazen yaşayacakları çıkmazlar ruhsal bozulmalar olacaktır. Hayatındaki insanlar onu artık tanıdıkları için onu idare edeceklerdir. Farklı fikirlere sahiptirler, renkli kişiliklerdir maddiyata  fazla önem vermezler. Ama para kazanmakta zorluk çekmezler. Hassas ve alıngandırlar. Hiç kimsenin bilmediği, kendi içinde sakladığı duyguları vardır. Bunları kendi iç dünyalarında yaşarlar. Aksama gibi görünseler de aslında takıntılı kişiliklerdir. Hedeflerinin peşinden giderler. İdealisttir. Yaptıkları işi önemserler. Bu yüzden iş hayatında başarılı kimselerdir. Başkaları için kendinden taviz verebilir. Titizdirler. Şık giyime önem verirler. Düzenlidirler. Uyum onlar için olmazsa olmazlardandır. Kişisel bakıma önem verirler. Empati yapabilirler. İnsan ilişkileri çok iyidir. Kavgacı değildir. Şiddete karşıdır. Ama onların damarına basıp sınırlarını zorlamamanız gerekir. Yardımseverdir. Egosu yüksektir ama başkalarını da asla küçük görmezler. Balık erkekleri iyi bir eş iyi bir baba olabilir. Anlayışlıdırlar. Her şeye rağmen her zaman insanlarla arasında bir duvar vardır.

Balık Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

Balık Burcu ile Koç Burcu İlişkisi

Balık ve koç burcunun ilişkisi söz konusu olduğunda hükmeden taraf Koç olacaktır. İlişkinin kontrolü daima koçun ellerinde olacak balık da bu durumdan şikayetçi olmayacaktır. Koç insanları biraz patavatsızdır ağzına geleni konuşur, eleştirmekten çekinmez. Koçun bu eleştirel tavrı karşısında hassas bir burç olan balık, bunu kaldıramayabilir. Balığın hassas yapısı koç tarafından gereksiz görülecektir ama içten içe koçu korumak isteyecek bu duyguya teslim olacaktır. Balığın savunmasız hallerinin koçu etkileyeceği egosunu tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Balık burcu ise bu sahiplenilmeden hoşlanacak kendini koça bırakacaktır. Bu iki insan cinsellik konusunda uyumludurlar. Bu ikili bazı pürüzleri hallederse güzel birliktelik çok uzak değil.

Balık Burcu ile Boğa Burcu İlişkisi

Balık ilgiye açtır. Balığa göre daha katı olan boğa onun bu isteğini karşılamayabilir. Ancak bu demek değildir ki boğa burçları duygusuz balığı anlamaz. Aksine boğa burçları bu dünyada balığı anlayabilecek nadir burçlardan biri sadece duygularını gösterme konusunda balık kadar başarılı değillerdir. Onlar daha çok duygularını içinde yaşamayı tercih eden bir yapı sergilerler. Her ikisi de ev ve aile hayatına düşkündür. Merhametli ve koruyucu bir tavırla hareket ederler. Sevdikleri söz konusu olduğunda her ikisi de oldukça katı bir kimliğe bürünebilirler. Birçok yönden uyumlu bir çift var karşımızda. Boğanın sahiplenici yeri geldiğinde katı tavırları balık burcunu adeta müptela edecektir. Ancak boğa burcunun kendini bazı durumlarda kontrol etmesi gerek balığın hassas olduğunu unutmamalı. Bu sorunlar giderilirse tutkulu bir birliktelik olur.

Balık Burcu ile İkizler Burcu İlişkisi

Bu ikili pek de umut vaat etmiyor açıkçası. İki tarafta değişken yapılı. İkizler sorumsuz Balık ise hassas ve fazlasıyla alıngan. Balık duygu yoğunluğu fazla olan bir ilişki ister, ikizlerin ise bir gözü hep dışarıdadır. İkizler hayatı fazla ciddiye almadan akışına bırakmayı severler. Duygusallık onlara göre değildir. Bir ikizler insanının daima huzur arayışı içinde olduğunu fark ederiz. Balık burcu sürekli alınganlık yapacak deyim yerindeyse hayatı balığın burnundan getirecektir. Hal böyle olunca da balık ve ikizler burcunun sağlıklı bir ilişki yaşayacaklarını söylemek pek mümkün gözükmüyor. Bu ikili ilişki sürecinde fazlasıyla yıpranır ve karşı tarafı da yıpratır.

Balık Burcu ile Yengeç Burcu İlişkisi

Balık ve yengeç burcunun ilişkisi aşırı duygusal yoğun bir ilişki olacaktır. Ancak ilişkinin kontrolü yengeç burcunda olur çünkü yengeç burcu balığa göre daha baskın bir yapı sergiler. Duygusal yoğunluk çok yüksek seviyededir. Bu ilişki yengeç burcunun dengesiz tutumu yüzünden entrikalarla dolu bir süreç geçirir. Çünkü yengeç burçları kararsız bir yapı sergilerler. Gerçi her iki burçta su grubu burcu olduğu için balık bu dengesizliklere alışkın olacaktır. Tıpkı suyun gelgitleri gibi su grubu burçlarının da gelgitleri olur. Bir an görüp ne kadar da neşeli hayat dolu dediğiniz insan beş dakika sonra depresyona girmiş yas tutar bir yapı sergiler. Onların bu dengesizliklerine tahammül etmek cidden zordur. Ancak bu durumu göze alırsanız hayatınız boyunca sevilmediğiniz kadar sizi sever asla bırakmazlar. İki tarafta ilgi isteyen tiplerdir Cinsel açıdan da tutkulu bir birliktelik olur. Yengeç, baskıcı taraf olacaktır. İkisi de duygusal karakterlerdir. Birbirinin isteklerini karşılayabilirler. Ayrıca ikisinin de hassas oluşu, birbirlerini üzmelerini engeller.

Balık Burcu ile Aslan Burcu İlişkisi

Karşımızda ancak bu kadar zıt olabilir dediğimiz iki burç var. Aslan, gezmeyi eğlenmeyi sever duygusallıktan uzak lüks peşindedir. Balığın tek isteği ise biraz ilgidir. Zavallı balık aslan burcunun karşısında sudan çıkmışa döner. Balık burcu aslanın egoist tavırlarıyla mücadele etmeyi başarabilir mi bilemeyiz ama çok zorlanacağını söyleyebiliriz. Aslan burcu gösteriş yapmayı ve hükmetmeyi sever. Balık burcunu kolaylıkla etkisi altına alabilir ve dilediğince yönlendirebilir. Ancak buna rağmen aslan burcu bu ilişki de tatmin duygusunu yaşayamaz çünkü karşısındaki insanın güçlü olmasını bekler. Karşısında ki insan güçlü olmalıdır ki ona karşı sağladığı üstünlüğün bir anlamı olsun. Balık burcu ise duygusal dünyası aşırı gelişmiş bir karakterdir bu yüzden aslanın egoist, kendi doğrularını baskıcı bir tavırla kabul ettirmeye çalışan tutumu onu fazlasıyla kıracaktır. Bu ilişki her iki taraf içinde olumsuzdur.

Balık Burcu ile Başak Burcu İlişkisi

Balık ve başak burçları astrolojide birbirinin zıt burçları olarak geçmektedir. Aslında bu cümle bile ikilinin ilişkisi hakkında bize önemli tüyolar vermektedir. Ya birbirlerinin eksiklerini tamamlayıp harika bir uyumları olur ya da birbirleri ile her konuda zıt düşer hayatı birbirlerine zindan ederler. Genel olarak değerlendirecek olursak; her ikisi de sakin bir karaktere sahiptir. Ancak başak burcunun sorumluluk duygusu balık burcuna göre çok daha fazla gelişmiştir. Balık burcu hayalcidir sürekli hayal kurar, en güzel şeylere sahip olmayı isterler ama bunlar için çaba göstermezler. Ellerinden her iş gelir ancak çalışmayı fazla sevmezler. Başak burcu ise gerçeklere odaklanmıştır. Balık burcunun hayalleri ona saçma gelir. Başak burçları titiz ve çalışkan bir burçtur. Hayatlarının hemen hemen tamamını planlar. İşler planladığı gibi ilerlemezse diye daima yedek bir planları bulunur. Balık anın tadını çıkarmayı düşünür ve gelecekle ilgili bir tedbiri yoktur. Aşırı tedbirli olanlar Başak buna çok sinirlenir. Ayrıca balığın cinsel isteklerine karşı Başak umursamaz davranır. Tatsızlıklarla dolu bir ilişki olacaktır.

Balık Burcu ile Terazi Burcu İlişkisi

Çok uyumlu bir çift olacaklarını söyleyemeyiz. İkisi de tembeldir. İkisi de baskın taraf olamaz. Bu bazı sorunlara yol açabilir. Her iki taraf da kararsızdır. Yönetmekten çok yönetilmeyi isterler. Zaten aksi bir durumda kararsızlıkları yüzünden ilerleyemez bulundukları noktada kalırlar. Zaten bu boyutta bir kararsızlık söz konusu iken bu ikisi nasıl bir araya gelmiş anlamak pek mümkün değil. Ancak bu ilişkinin başladıktan sonra asla anlaşamayacaklarını söylemek kötümserlik olur. Çünkü ikilinin birçok ortak yönleri de bulunur. Özellikle sanatsal anlamda her ikisi de çok ince bir zevke sahiptir. Aslında bazı noktalarda kendilerini kontrol edebilmeyi başarırlarsa uyumlu bir çift bile olabilirler.

Balık Burcu ile Akrep Burcu İlişkisi

Balık ve akrep burcunun ilişkisi için olumsuz yorum yapmak zor. İşte tencere kapak birbirine ne güzelde uymuş diye düşündürüyorlar. Birbiri için yaratılmış iki burç. Akrep burcunun kendinden emin kontrol etmeyi sever yönleri balığın kararsız yapısı için çok iyi gelecek. Balık burcu ise akrebin yanında kendini korunmuş hissedecektir. Balığın istediği sevgi, şefkat, sadakat, Akrepte fazlasıyla var. Akrep, bu ilişkiyi çok güzel yönetecektir. Balık ta akrebin kıskanç, baskıcı yapısına ayak uyduracaktır.

Balık Burcu ile Yay Burcu İlişkisi

Her iki burcun da yönetici gezegeni Jüpiter’dir. Bu sebeple her iki taraftar aşırı iyimser ve idealist bir yapıdadır. Biri ateş diğeri su grubuna ait olan balık ve yay burçlarının ilişkisi çok gelgitli olacaktır. Bu iki insan için birbiri ile anlaşabilir ya da anlaşamaz yorumu yapamayız. Kesinlik bu burçların ilişkisinde yoktur. Hem çok iyi anlaştığı noktalar vardır hem de son derece uyumsuz oldukları noktalar. Yay burcunu diğer ateş grubu burçlarından ayıran bir özellikleri de dışarıdaki hayatı keşfetmeye ne kadar istekli olsalar da kendi içsel dünyalarını keşif etmeyi de o oranda seviyor olmalarıdır. Bu bakıma balık burcunun geniş hayal gücü yayın dikkatini çekecektir. Yay bağımsızlığına düşkün bir tip. Yayın bağlanma sorunu balığı üzebilir. Çünkü balık burçları gerçekten sevdiklerinde bağlanmanın da ötesinde sıra dışı bir duygu yaşarlar. Balığın da aşırı duygusal sulu göz halleri yayı sıkabilir. Yayın balığın duygusal ve hassas yönünü karşılamaya çalışsa da zor görünüyor.

Balık Burcu ile Oğlak Burcu İlişkisi

Balık ve oğlak burcunun ilişkisi söz konusu olduğunda iyi bir ikili olacaklarını söyleyebiliriz. Özellikle bu ilişkide balık burcu olan taraf bayan oğlak burcu ise erkek olursa uyum çok daha fazla olur. Çünkü balık burçları ev hayatının kontrolünü dengesini sağlarken oğlak burcu dışarıdaki hayatın kontrolünü sağlamakla meşgul olacaktır. Oğlak burçları her ne kadar işlerine aşırı bağlılık gösterseler de düzenli bir ev hayatının özlemini yaşarlar. Onların özlemini taşıdığı bu düzeni sevgiyi balık burcu seve seve sağlayacaktır. Oğlak burcu işlere kendini kaptırıp balığı ihmal etmediği sürece gayet güzel bir ilişki yaşarlar. Genel olarak değerlendirecek olursak; iki burcun anlaşması zor görünmüyor. Oğlak ilişkiyi yönetecektir. Balık geniş hayal dünyasıyla oğlağın ilgisini çekebilir. Birilerini anlayabilecek niteliğe sahip iki burç mutlu bir birliktelik yaşayabilir. Ancak her iki burçta suçlama eğilimi gösteren burçlardır. Yaşadıkları olaylar tatsızlıklar için birbirlerini suçlamaktan kaçınmazlar. Bu özellikleri ilişkiyi çıkmaza sokup her ikisini de bunalıma sokabilir.

Balık Burcu ile Kova Burcu İlişkisi

Bir umutsuz vaka daha. Gözü dışarıda olan çevresi geniş, gezmeyi eğlenmeyi seven kovayı balık nasıl idare edecek acaba? Balık, her zaman yanında olmasını ister. İlgiye ihtiyaç duyar. Kova ise o ara çoktan tüymüştür. Kova mantıkçı balık ise duygusal. Sorunlu bir ilişki ama imkansız değil. Sonuçta aşkın zor olanı güzeldir. Yararcı bir hayat felsefesi taşıyan kovanın peşinde balık sabrederse eğer bir ilişki neden olmasın. Ama bu ilişkiden önce balığın kendinden ve duygularından emin olması gerekir. Eğer duygularından tam anlamıyla eminse bu yola adım atmalıdır. Çünkü ilişki boyunca hep yıpranan hep çaba sarf eden taraf kendisi olacaktır. Balık burcu yeterince sabır gösterebilirse eğer kovayı elde etmesi çok da zor olmaz. Ancak daha önce de belirttiğim gibi bu süreçte en çok zarar gören taraf balık olacaktır. İlişkinin mutlu sona geleceğinin de garantisi yok. Kova birden sizi seviyor gibi davranmasına rağmen sebepsizce çekip gidebilir. İlişki ihtimali tamamen balık burcuna kararlılığına bağlıdır.

Balık Burcu ile Balık Burcu İlişkisi

Balık burçları bilindiği üzere duygusallıkları ile nam salmış insanlardır. Aynı karakteristik özelliklere sahip olan iki balığın bir araya gelmesi hem kendileri hem de çevreleri için düpedüz imtihan olacaktır. Sürekli duygusal çalkalanmalar, karşı tarafı kırmamak adına içte kalan duygular, söylenmemiş sözler olur. Her ikisi de alıngan insanlardır bu yüzden sebebini bile bilmeden karşı tarafın kendine alındığını hissedip çıkmaza girerler. Bu iki burç insanı farkında olmadan birbirlerini fazlasıyla yaralar ama bu yaraları dönüp yine kendileri sarar. Hem kendileri hem çevreleri için oldukça sıkıcı bir ilişki olacaktır. Her ikisi de kararsız davranır bu yüzden ilişkinin kontrolü sağlanmaz. Burada burç uyumunu sorgularken bir diğer etken olarak yükselen burçların da sorgulanması mantıklı olur. Çünkü yükselenleri de asıl burçları kadar etken rol oynayacaktır. Bu iki insanın ilişkisi için çok fazla yorum yapmak zor. İş daha çok yükselen burçlara kalmış diyebiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.