BALIKESİR BASKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BALIKESİR BASKİ SU FATURA SORGULAMA

Balıkesir Belediyesi’ne ait ödenmemiş su fatura borcunuzu ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemek yerine aboneler zamandan tasarruf ederek internet üzerinden ödeyebilirler. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte internet kullanıcıları birçok işlemlerini online hizmetler sayesinde internet üzerinden yapmakta. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, anında erişebilirlik gibi artıları da beraberinde getirmektedir. Balıkesir Belediyesi online işlemler sayesinde sadece fatura sorgulama, borç ödeme işlemlerinizi değil, tahsilatlar, sicil seç, sicil ilişkilendir ve gecikme zammı hesaplama işlemlerinizi de online olarak yapabilirsiniz. Balıkesir BASKİ su fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

Balıkesir BASKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Balıkesir BASKİ su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve su ücretleri ödemek için yazısına tıklayınız. Böylelikle online işlemler sayfasına yönlendirileceksiniz. Balıkesir Su ve Kanalizasyon idaresi resmi internet sayfasından online işlem yapabilmek için sisteme üyeliğiniz gerekmektedir. Üyeliğiniz varsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen alanları doldurup sisteme giriş yapınız.

baski

Online işlemler sistemine üyelik girişi yaparak fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirdikten sonra güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz bulunmuyorsa kaydol butonuna basınız ve yeni kullanıcı kaydı formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olabilirsiniz. Böylece online işlemler sistemine giriş yaparak Balıkesir BASKİ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir BASKİ Su Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.