BAŞKENTGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BAŞKENTGAZ FATURA SORGULAMA

Ankara şehrinde yaşayan vatandaşlarımıza doğalgaz hizmeti veren firma BAŞKENTGAZ firmasıdır. Bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler BAŞKENTGAZ fatura sorgulama hizmeti hakkındadır. BAŞKENTGAZ firmasının yaklaşık 2 milyon abonesi bulunmaktadır. 2037 yılına kadar geçerli olan dağıtım lisansı Ankara şehri için bu firmaya aittir. Şimdi gelelim fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına.

BAŞKENTGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet uygulamalarına geçilmeden önce yalnıza alakalı kurumun bayiliklerinden bu işlemi yapabiliyorduk. Fakat şuan sanal ortam üzerinden bu işlemi kolay ve pratik bir biçimde halletme imkanına sahibiz. Böylece zamandan da tasarruf edebiliyoruz. Doğalgaz faturası sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının sonunda paylaşacağımız linke tıklamanız gerekmektedir. Bu sayfada “Online İşlemler” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Untitled

Bu butona tıkladıktan sonra BAŞKENTGAZ firmasının online işlemler sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Sorgulama işlemleri üyelik sistemiyle çalışmaktadır. Bu yüzden sizden şifre istenecektir. Eğer sisteme üye değilseniz aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere “Üye Ol” butonuna basmanız gerekmektedir. Sisteme üye olma işleminizi tamamladıktan sonra giriş yaparak fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hemen alt kısımdaki görselde sorgulama sayfanızın bir örneğini görebilirsiniz.

Untitled

Giriş yapabilmek için TC kimlik numarası veya Vergi Numarası ve şifre bilgilerinizi güvenlik koduyla birlikte girip giriş yaparak BAŞKENTGAZ fatura sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik bilgileriniz bulunmuyorsa “Kayıt Ol” butonuyla üyelik alabilirsiniz.

BAŞKENTGAZ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.