BATMAN SİBADAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BATMAN SİBADAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Gelişen teknolojik gelişmeler beraberinde birçok yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet kullanımının artışı ve insanların birçok işlemini internet üzerinden yapabilmeleridir. Bu internet kullanımındaki artış birçok kurum ve kuruluşun internet sitelerinden online işlem hizmet vermeye yönlendirmiştir. Bu online işlem hizmeti veren şirketlerden bir tanesi de Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş’dir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Batman Doğalgaz Dağıtım lisansını, ANADOLUGAZ Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş ‘ye vermiştir. Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş, ANADOLUGAZ DAĞITIM A.Ş.’ye bağlı olarak kurulmuştur. Bu şehiriçi doğalgaz dağıtım lisansı 30 yıllık süre için verilmiştir. Bu doğalgaz dağıtım şirketinin resmi web sayfasında yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone durumu sorgulama, üyelik, tesisatçı firma girişi. Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonundaki linki tıklayınız.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için ilk olarak SİBADAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıdaki resimde kırmızı renkle belirtilen sorgulama türü, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz bir şeklide doldurunuz.

sibadaş

Belirtilen alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayınız böylelikle Batman doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.