BAYBURT ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BAYBURT ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Çağımızın teknoloji koşulları altında tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Bu kapsamda bireyler gerekse borç sorgulama gerekse borç ödeme gibi işlemlerini internet üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerinize ek olarak fatura sorgulama işlemlerinizi de internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehire göre de fatura sorgulama işleminizi yapmanız mümkündür.

Bu yazımızda sizlere Bayburt Aras Edaş elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Bayburt ilinde yaşayan bireylerin fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir.

Bayburt Aras Edaş Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Bayburt Aras Edaş elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilmeniz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra karşınıza çıkan ekran üzerinden öncelikle “Kaçak ve Genel Aydınlatma”  haricindeki borçlar görünlentülenmektedir. “Kaçak ve Genel Aydınlatma” borcunuzu sorgulamak için belirtilen yere tıklamanız gerekmektedir.

Fatura sorgulama işleminiz için ilk olarak ‘İşletme Kodu’ bilgisini ekrandaki ilgili yere yazmanız gerekmektedir. Ardından ‘Abone No’ bilginizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgi işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra, ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili yere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi işlemlerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra ‘Borç Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fatura sorgulama işleminizden sonra dilerseniz borç ödeme işleminizi internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bayburt Aras Edaş Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.