Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama

Teknolojini gelişmesiyle hayatımıza birçok yenilik hızlı bir şekilde girmiştir. Bu yeniliklerden biri de internet erişiminin ve kullanımının yaygınlaşmış olmasıdır. Artan internet kullanımından dolayı insanlar bir çok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşmasını dikkate alan birçok kurum ve kuruluş müşterilerine online işlem hizmeti sunmaktadır. Bu internet kullanımını dikkate alan kuruluşlardan bir tanesi de Aksa Bayburt-Gümüşhane Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketidir. AKSA A.Ş doğalgaz dağıtım lisansı dahilindeki iller Bayburt ve Gümüşhanedir. AKSA resmi web sayfasında yapabileceğiniz online işlemler şunlardır: Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama,abone durum sorgulama, üyelik ve tesisatçı firma girişi işlemleridir. Bayburt ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linki tıklayınız.

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bayburt ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmeniz için AKSA’nın online işlemlerini bulabileceğiniz web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Karşınıza gelecek pencereden borç/fatura sorgulama yazısına tıklayınız. Açılan sorgulama sayfasında sorgulama türünü seçmeniz gerekiyor. Eğer abone no ile sorgulamayı seçerseniz abone referans numarasını, sözleşme numarasını ve güvenlik kodunu girerek fatura sorgulamanızı tamamlayabilirsiniz.

Eğer T.C: kimlik numarası ile sorgulama yapmak istiyorsanız “TC Kimlik No İle Sorgula” sekmesine tıklayınız ve T.C. kimlik numaranızı giriniz. Ardından güvenlik kodunu girerek gönder sekmesine tıklayınız.

7

Sorgulama yaptığınız doğalgaz fatura borcunuzu online işlemler penceresinden henüz ödeme imkanı bulunmamakta. Fakat anlaşmalı bankaların online bankacılık hizmetleri sayesinde internetten kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Bayburt ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.