BEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BEDAŞ FATURA SORGULAMA

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adıyla BEDAŞ 1982 yılında İstanbul merkezli olmak üzere Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli ve Sakarya illerinin elektrik dağıtımını sağlarken 1989 yılından itibaren sadece İstanbul elektrik dağıtımını sağlamaya başlamıştır. Daha sonra Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi çatısı altında birleşmiştir.

BEDAŞ’ın internet üzerinden vermiş olduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Güncel fatura bilgilerini öğrenme, fatura ödeme, abonelik, kesinti bilgisi, istek öneri, kaçak bildirim, arıza bildirim bu hizmetlerden birkaçıdır. İnternet kullanıcıları elektrik faturalarını BEDAŞ’ın resmi web sayfasını ziyaret ederek ödeyebilir ve ne kadar elektrik borcu olduğunu sorgulayabilir.

BEDAŞ fatura sorgulaması yapmak için yazının sonundaki linke tıklayınız.

BEDAŞ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

BEDAŞ’ın internet hizmetlerinden biri olan fatura sorgulama yapmak için ilk olarak BEDAŞ’ın resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve aşağıda kırmızı renk ile belirtilen fatura sorgulama yazısına tıklayınız.bedaş

Fatura sorgulama yazısına tıkladıktan sonra açılan pencerede aşağıda kırmızı renk ile belirtilmiş sorgu türü, abone no, sorgulama şekli, tc kimlik no / vergi no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz. Sorgula butonuna basınız.

bedaş1

Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurup sorgula butonuna tıkladıktan sonra BEDAŞ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. BEDAŞ resmi web sayfasında size ait ne kadar elektrik borcu olduğunu öğrendikten sonra bu borcu anlaşmalı bankalar aracılılığıyla internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

BEDAŞ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.