BİLECİK BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BİLECİK BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması sebebiyle birçok kurum ve kuruluş işlemlerini, kullanıcıların internet üzerinden yapmalarını sağlayan sistemler kullanmaktadır. Bu online işlemler hizmeti veren belediyelerde vardır. Belediyeler E-Belediye hizmeti vererek vatandaşların birçok işlemi internet üzerinden yapmalarını sağlamaktadır. Vatandaşların internet üzerinden yapabileceği online işlemler şunlardır: Borç sorgulama, fatura ödeme, fatura ödeme, fatura itiraz, kaçak su ihbarı. bilgi edinme, öneri ve şikayet.

Bu online işlem hizmeti veren bir belediye de Bilecik Belediyesi’dir. Bilecik Belediyesi resmi web sayfasından su fatura takibi, fatura sorgulama, fatura borcu ödeme gibi işlemleri internet üzerinden yapabilirsiniz. Bilecik Belediyesi su fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

Bilecik Belediyesi Su Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bilecik Belediyesi su fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Bilecik Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve E-Hizmetler butonundan E-Belediye yazısına tıklayınız. Açılan E-Belediye sayfasından işlem yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz bulunuyorsa aşağıda kırmızı renkle belirtilen sicil no ve şifrenizi doldurunuz ve aktif hale gelen borç sorgulama yazısına tıklayınız.

bilecik

Tüm işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra Bilecik su faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca sorguladığınız güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu Bilecik Belediyesi resmi web sayfası online işlemler merkezi sisteminden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bilecik Belediyesi Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.