BİNGÖL BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BİNGÖL BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Gelişen teknoloji hayatımıza birçok yeniliği hayatımıza hızlı bir şekilde getirmiştir. Bu yeniliklerden biri de internet üzerinden alışveriş, fatura sorgulama, fatura borcu ödeme v.s. birçok belediyeler de bu gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip etmekte. Belediyeler resmi web sayfalarından e-belediye hizmeti vermektedir. E-belediye hizmeti sayesinde vatandaşlar borç sorgulama, fatura ödeme, fatura itiraz, arıza takip, arıza kayıt, kaçak su ihbar, bilgi edinme, öneri ve şikayet işlemlerini internet üzerinden yapabilmekte. Bu e-belediye hizmeti veren belediyelerden bir tanesi de Bingöl Belediyesi’dir. Bingöl belediyesi su fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

Bingöl Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bingöl su faturası sorgulama yapmak için ilk olarak Bingöl Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve E-Belediye butonuna tıklayınız. Açılan pencereden interaktif işlemler bölümünden borç listeleme butonuna tıklayınız. Bingöl belediyesi E-Belediye sisteminden işlem yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz varsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen kullanıcı adı ve şifre alanlarını doldurarak sisteme giriş yapınız.

bingöl belediyesi

Sisteme giriş yaptıktan borç listesinden Bingöl belediyesi su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz yoksa yeni üyelik formu doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Ayrıca yine aynı sistem üzerinden sorguladığınız güncel veya günü geçmiş su fatura borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bingöl Belediyesi Su Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.