Boğa Burcu Özellikleri Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Boğa Burcu Özellikleri Sorgulama

Burçlar arasında en inatçı, en katı burç şüphesiz boğa burcudur. Boğa burçlarının bir diğer özelliği de kararsız olmalarıdır. İnatçılardır fakat çoğu zaman hangi konuda inatçı olduklarını bile bilmezler. Ancak boğa insanı bir kez karar verirse onu bu kararından vazgeçirmek neredeyse imkansızdır. Hedefleri ile arasına hiç kimse giremez. Hayattan ne istediklerini tam anlamıyla bilirler. Burçlar dünyasının en dayanıklı, güçlü insanları boğa burçlarıdır. Bu insanlara kolaylıkla güvenebilirsiniz. Güven verici bir yapıları vardır. Bir kez elinizden tutarlarsa sizinle ömürleri boyu aynı yolda, aynı amaçlar uğruna mücadele vermekten çekinmeyeceklerdir. Genellikle duygu ve tutkuları ile hareket eder, kararlarını bu yönde verirler. Mantık insanı olduklarını söylemek zordur. Bir konuda eyleme geçmeleri için mutlaka bu konunun kendilerine yarar sağlaması gerekir. Aksi halde kesinlikle bu işe yaklaşmazlar. İnsan hayatının boş işlerle uğraşmak için çok kısa olduğunu düşünürler. Bu yüzden de mutluluklarına öncelik tanırlar. Ancak bu tutumları çoğunlukla çevreleri tarafından bencillik olarak nitelendirilir.

Boğa Burcunun Olumlu Özellikleri Nelerdir?

 • Sabırlılık: Boğa burcu insanları son derece sabırlı bir yapıya sahiptir sırf bu özellikleri için bu burca sahip insanların mükemmel öğretmenler olacaklarını söyleyebiliriz. Boğa insanı yaptığınız her işte size sonsuz bir sabır ile yaklaşacaktır. Ancak boğa burcunun sabırlı olması onun sinirlenmeyeceği anlamına gelmez.
 • Olgunluk: Boğa burcuna sahip insanlar olgun bir karaktere sahiplerdir. Çok bilgece cümleler kurup olduğundan çok daha mantıklı yaklaşımlar yapması muhtemeldir.
 • Güvenilirlik: Boğa burcuna sahip insanlar çevrelerine sonsuz bir güven duygusu yayarlar. Onlara güvenmek son derece kolaydır. Boğa insanı yeni tanıştığı kişilerde de güvenilirlikleri ile hep bir adım önde olurlar. Yeni tanışmış olsanız dahi onlara karşı içinizde sonsuz bir güven hissetmeniz normaldir. Bu durum boğaların genel yapısından kaynaklanmaktadır.
 • Şefkatli Olmaları: Burçlar dünyasında yengeç burcundan sonra en şefkatli burç şüphesiz boğa burcudur. Sürekli sevdiklerini düşünür onların konforu için kendilerini feda etmekten çekinmezler.
 • Kin tutmazlar: Boğa burcu insanları karşılarındaki kişiye ne kadar kızarlarsa kızsınlar kin tutmazlar. Kızgın olsalar dahi karşı taraf zor durumda olsa ilk yardıma koşacak insan onlar olacaktır.

Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

 • Ağırkanlılık: Boğa burcuna sahip olan insanların belki de en olumsuz özelliklerinden biri ağır kanlı olmalarıdır. Yani bu burca sahip İnsanlar genellikle işlerini olabildiğince yavaş hallederler bu durum genellikle çevrelerindeki insanların tahammül sınırlarını zorlamaktadır. Boğa burcu insanları bu özellikleri yüzünden birçok işini son ana bırakır. Bu durum ise onların son anda düzensiz bir şekilde işlerini tamamlamaları anlamına gelir.
 • Bencillik: Burcu insanları genel yapıları itibariyle bencil bir karaktere sahiptir. Yani çevrelerindeki her insanın ve her olayın kendilerine göre şekil almasını isterler bu durumda çevrelerindeki insanların onları bencil olarak nitelendirmesi sebep olur.
 • Çekingenlik: Boğa burcu insanlarının olumsuz özelliklerinden bir tanesi çekingen bir yapıya sahip olmalarıdır. Boğa burcu insanları genellikle bir ortamda sessiz sedasız olup bitenleri izleyen kişi olarak tanımlanır. Eğer bir grupta sessiz bir şekilde olayları izleyen ve dahil olmayan bir kişi varsa bu kişinin boğa burcu olma ihtimali üzerinde durabilirsiniz. Bu kimseler olaylara müdahale etmek yerine olayların gidişatını kendiliğinden değişmesi beklerler.
 • İnatçılık: 12 burç arasında en inatçı  yapıya sahip olan burç boğa burçları Iğdır burçları inatçılıkları ile çevrelerindeki insanlara zor anlar yaşatabilirler. Hemen hemen her olayda kendi düşündükleri kendi istedikleri olsun isterler ve karşı tarafın düşüncelerini önemsemezler
 • Değişime Karşı Olmaları: Boğa burçları burçlar arasında geleneklerine en bağlı olan burçlardan biridir. Onları kökenlerinden koparmak geçmişten çekip almak çoğu zaman bir hayli zordur. Bu insanlar değişime inatla karşı çıkarlar o yüzden yenilikleri kabullenmekte zorlanırlar.
 • Lüks Düşkünü Olmaları: Boğa burcu insanları rahatlarına son derece düşkündür. Kendi keyifleri bozulmasın diye diğer insanların çıkarlarını kolaylıkla göz ardı edebilirler.

Boğa Burcu Kadını Hangi Özelliklere Sahiptir?

Boğa burcu kadını olumlu sadık ve doğa aşığıdır. Bu kadınlar için insanları sevmek ve onlara bağlanmak son derece kolaydır. Bu kadınlar etraflarındaki insanlar tarafından güven verici olarak nitelendirilirler hoş bir mizaca sahiplerdir. Genel olarak hareketsiz ağır kanlı insanlardır. Tembeldirler. Onları kendi isteğiyle çalışırken göremezsiniz mutlaka onları desteklemek itelemek gerekecektir. Aynı zaman da çekingen insanlardır. Eğer onlara güven verirseniz size kalbini açmaktan çekinmeyecektir. Onunla mutlu olmak sanıldığından çok daha kolaydır. Evcimen Bir burç olan boğa burcu evde olmaktan son derece hoşlanır. Evinde kendini güvende hisseder evden ayrılmak boğa burcu kadınları için çoğu zaman zordur. Evlerine bağlı olan bu kadınlar iyi birer anne olurlar.  Boğa burcu kadınları genellikle çevreleri tarafından dikkat çekecek kadar büyük ölçüde bir güzelliğe sahiplerdir.  Kadınların kendilerine olan güvenleri son derece yüksektir ve karşı taraftaki insana kendilerine duydukları bu güveni hissettirmek de çekinmeyeceklerdir. Ancak bunu naif bir yapı ile karşıdaki insana hissettirirler.  Birçok boğa burcu kadını kelimelerini tam anlamıyla etkileyici olarak seçer. Yani boğa burcu kadınının konuşması karşısında etkilenmemek elde değildir.  Hatta çoğu zaman abartı bir etkileyiciliğe sahiplerdir. Bu kadınlar oldukça kültürlüdür ve entellektüel bir yapıya sahiplerdir.  Boğa burcu kadınları genellikle sakin bir karaktere sahiptir. Huzurdan hoşlanırlar.  Eğer boğa burcu kadınını etkilemek istiyor iseniz öncelikle ona sonsuz bir huzur vaat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu kadınlar en çok huzurdan ve güvenden hoşlanırlar. Boğa burcu kadınları aynı zamanda kıskanç, sahiplenici ve inatçılardır. Bu kadınların kolaylıkla kırılabildiğini unutmamanız gerekmektedir. Bazı durumlarda sizin bile farkında olmadığınız bir nedenden ötürü size kırılmış olmaları mümkündür. Bu gibi durumlarda boğa burcu kadınına karşı anlayışlı davranmanız gerekmektedir. Çünkü Boğa burçlarının öfkeleri geçicidir kindar bir burç değillerdir, büyük ihtimalle o an için size kızacak ancak sonrasında farkına varıp sizden özür dileyip gönlünüzü almaya çalışacaklardır. Aynı zamanda boğa burcuna sahip kadınlar maddiyata oldukça önem vermektedirler. Bu burç kadınları için maddiyat yani para son derece önemlidir. Maddi olarak güçlü olmayı severler.  Ancak bu duruma rağmen risk almaktan kaçınırlar. Boğa burcu kadınları aşk hayatlarında genel olarak sadık olmayı tercih ederler. Sadakat onlar için önemli bir durumdur karşılarındaki insanın da kendileri gibi sadık olmalarını beklerler. Boğa kadınları eşlerini fazlasıyla kıskanır. İlişkilerinde genellikle mantıkları ile hareket ederler. Ancak bu durum bu kadınların duygusal oldukları gerçeğini değiştirmez duygularının da kararlarında oldukça önemli bir payı vardır.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Özelliklere Sahiptir?

Bir boğa burcu erkeğinde ilk olarak gözlemleyebileceğimiz fiziksel özellik boylarının genellikle ortalama bir uzunlukta olmasıdır. Yani aşırı uzun boylu bir boğa erkeğini rastlamak neredeyse imkansızdır. Dar bir alına ve çıkık bir çene yapısına sahiplerdir. Kemerli ve dikkat çekici bir burun yapısına sahiptirler. Boğa burcu erkeklerinin en dikkat çekici özellikleri inatçı olmalarıdır inatçılıkları ile bir ortamda fark edilmemeleri imkânsızdır. Onun düşüncelerini değiştirmek neredeyse imkânsızdır. Kendi doğru bildiği düşüncenin arkasından sonuna kadar gidecek sizin ne düşündüğünüzü umursamayacaktır. Boğa burcunun sahip erkeklere dediğiniz bir şey yaptırmanız imkânsızdır o daima kendi bildiğini okuyacaktır. Ancak tüm bu özelliklerinin yanı sıra gayet sessiz sakin ve kendi halinde bir erkekle karşı karşıyasınız. Bu erkek mecbur kalmadığı sürece olaylara müdahale etmeyecek sakin ve huzurlu bir yapıda olayların olup bitmesini sonuca ulaşmasını bekleyecektir. Boğa burcunu kızdırmak çok zordur genellikle sakin yapıdadır. Ancak onu kızdırdığınızda öfkesinden kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır. Kızdığında gözü hiçbir şey görmeyecek çevresindeki her şeyi yakıp yıkmaktan çekinmeyecektir. Her ne kadar sessiz sakin bir görüntü sergilese de aslında boğa burcu erkeklerinin içinde hareketli neşeli bir insan yatmaktadır. Ancak bu insanı ortaya çıkarmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu kişiliklerini gösterebilmelidir için onlara rahat, kendilerini özgür ifade edebilecekleri bir ortam hazırlamak gerekir. Tüm burç erkekleri arasında eşine en sadık olan burç boğa burcu erkeğidir. Bu erkekler iyimserdirler ve olaya her zaman iyi yanından yaklaşmaya çalışırlar. Dostluk ve arkadaşlık bu erkeklerin hayatlarında çok büyük bir öneme sahiptir. Bir insanı kolaylıkla dost olarak kabul etmezler ancak bir kere dost olarak gördüğü insanı hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz sonuna kadar o insanın arkasında olurlar. Boğa burcu erkekleri de tıpkı bu burcun kadınları gibi güvenilir bir yapıya sahiptir. İnsanlarla kolaylıkla bağ kurabilir ve karşısındaki insana güvenilirlik duygusu hissettirir. Bu insanlara güvenmek son derece kolaydır. Boğa burcu erkekleri dışarıdan bakıldığında her ne kadar güçlü sağlam bir yapıya sahip görünseler de aslında gayet kırılgan bir yapıdadırlar. Bu erkeklerin duygularını kalplerini incitmek son derece kolaydır. Bu yüzden çevrelerindeki insanların onların duygularını dikkat ederek hareket etmesi gerekmektedir. Çevrelerindeki insanların dertleri problemleriyle ilgilenmeyi, bir çözüm bulmayı severler. İnsanlar tarafından saygı duyulur olarak nitelendirilmeyi isterler. Saygı onlar için son derece önemli bir kavramdır. İnsanların kendisine saygı duymaları tek arzusu diyebiliriz. Aynı zamanda boğa burcu erkekleri ev ve aile hayatına son derece önemlidir. Bu erkekler için öncelik daima evleridir. Eşlerinin sorunsuz davranan ve sıkıntı yaratmayan, evi ile ilgilenen yemek yapmayı seven sadık insanlar olmasını beklerler. Boğa burcu erkekleri bazen partnerlerine karşı aşırı derece sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergileyebilirler.

Boğa Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Boğa Burcu ve Koç Burcu Uyumu

Boğa ve koç insanın bir ilişki yaşamaları halinde boğa koçun hızına ayak uydurmakta zorlanacaktır. Bu durumda koç insanının biraz daha ağır hareket etmesi gerekir. Bu ilişki her iki taraf içinde dengeleyici bir unsur taşıyacaktır. Çünkü koçun çok hareketli halini boğanın ağır kanlı halleri dengeleyecek, koçun eğlenceli halleri de boğanın durgunluğu için bir çözüm niteliğinde olacaktır. Her ikisi de bu ilişkiden son derece tatmin olacaktır. Bu ikili ilişkiye başladıkları ilk dönemlerde zorluklarla karşılaşsa da süre ilerledikçe birbirlerine gayet uyumlu olacaklar ve mükemmel bir aşk yaşayacaklardır. İlişkinin uzun vadeli olması için birbirlerine karşı inatçı olmaktan vazgeçmeleri gerekiyor. Eğer her iki tarafta inatçılık durumuna dikkat ederse bence uzun vadede uyumlu bir çift olabilirler.

Boğa Burcu ve Boğa Burcu Uyumu

Boğa burcunun en iyi anlayabilecek burç elbette başka bir boğa burcudur. Bu iki burç kesinlikle aynı özellikleri taşıdıkları için birbirlerinin zayıf noktalarını ve güçlü noktalarını çok kolay tespit edebilirler. Bu yönlere göre ilişkilerine dikkat ederlerse bence mükemmel bir uyuma sahip olurlar. Bu ikilinin kusursuz bir aşk yaşamaları neredeyse kaçınılmazdır diyebiliriz. Bu ikili sosyalleşmek dışarıda takılmak yerine daha çok ev yaşamını tercih edeceklerdir. Ancak her ikisinin de aynı özelliklere sahip olduğunu düşündüğümüzde inat yapmaları durumunda yani bir zorlukla karşılaştıklarında bir tarafın biraz daha alttan alması gerekiyor. Aksi halde tartışmalar yaşanacak ve ilişkinin sona gelmesi söz konusu olacaktır. Boğa burçları başka bir boğa burcu ile yaşadıkları ilişkide bu duruma dikkat ederler ise mükemmel bir ilişki yaşarlar.

Boğa Burcu ve İkizler Burcu Uyumu

Hayatta zıt kutupların birbirini çektikleri varsayımına dayanarak ikizler ve boğa burcunun birbirini çektiğini söylersek yanlış bir tanımlama olmayacaktır. Boğa ve ikizler burcu birbirlerinden farklıdır. İkizler burcu daha çok egosu yüksek olmayan insanlar iken boğa burcunun egosu ikizlere göre çok daha yüksektir. İkizler burcu sosyalleşmeyi dışarıda zaman geçirmeyi daha çok severken boğa burcu için ev hayatı çok daha önemlidir. Çoğu zaman bu durumda tartışmalar yaşarlar. Fakat bu duruma kendi aralarında ortak bir çözüm bulabilirler ise eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler.

Boğa Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu

Yeryüzünde birbiri için uygun iki insan var ise bunlar boğa ve yengeç insanlarıdır. Boğa ve yengeç burçları tam anlamıyla birbirleri için yaratılmışlardır. Bu iki burcun hem duygusal dünyaları hem de hayat beklentileri neredeyse birbiriyle aynıdır. Yengeç insanı daima partneri tarafından sevilmek ilgi görmek kıskanılmak ister boğa insanın da aradığı tüm bu özellikleri bulabilecektir. Ayrıca sürekli ihtiyaç duyduğu güven duygusuna boğa insanında ulaşması mümkündür. Boğa insanı ise eşinin evi ile ilgilenen ev hayatına düşkün sadık bir insan olmasını ister. Yengeç insanında ise bu aradığı özellikler fazlasıyla vardır. Yani bu iki insan tam anlamıyla birbirlerinin beklentilerini karşılar. Boğa ve yengeç burçları arasında geçen bir ilişkide alttan alan idare eden taraf daima yengeç insan olacaktır. Çünkü yengeçler karşılarındaki insana uyum sağlamayı ve alttan almayı en iyi başarabilen burçtur. Yani bu iki insanın uyumu astrolojik açıdan gayet mümkün gözükmemektedir

Boğa Burcu ve Aslan Burcu Uyumu

Boğa ve aslan burçları her ne kadar birbirinin zıttı gözükse de aslında anlaşabildikleri noktalar vardır. Mesela her iki burç da lükse düşkündür. Her iki burç da lüks bir hayat yaşamayı ve ferahlık içinde yaşamayı ister. Ancak bu durumda şöyle bir ayrıntı dikkatinizi çekecektir; aslan burcu sahip olduklarına abartarak çevrelerindeki insanların kendisine hayran olmasını isteyen bir burçtur. Boğa burcu ise daha çok kendi halinde yaşamayı sever. Sahip oldukları ile başkalarına gösteriş yapmak boğa insanına göre değildir. Aslan burcunun bu abartılı halleri sürekli ilgi odağı olmak isteyen tavırları bir süre sonra boğa burcunun kıskanç yapısının tetikler ve sürekli aslan burcunun kısıtlamaya çalışır. Bu durumda da aslan burcu boğa burcundan uzaklaşır ve aralarındaki ilişki tartışmacı bir boyuta bürünür. Ancak her iki taraf da olumsuz özelliklerine dikkat eder bu yönlerde birbirlerinin hassas noktalarına saygı göstermeyi becerebilirler ise çok iyi bir ilişki yaşamaları da mümkündür.

Boğa Burcu ve Başak Burcu Uyumu

Boğa ve başak burcu arasında bir etkileşim olduysa eğer söz konusu ilişki masallara konu olabilecek türden bir ilişkidir. Her iki burç da toprak grubuna aittir ve toprak grubu burçlarının genel özelliklerinden biri de kendi halinde olmalarıdır. Başak burçları üstlerine yüklenmiş olan ağır sorumluluklar yüzünden oldukça endişeli bir yapıya sahiptir boğanın rahat ve güven verici halleri başak burcunun bu yapısına iyi gelecektir. Bu ilişkide kontrol Başak burcundadır ancak başak burcunun aşamayacağı bir engel söz konusu ise bu durumda boğa burcu ipleri eline alır ve önlerine çıkan tüm engelleri ortadan kaldırır. Boğa burcunun aradığı sadakat tam olarak başak burcunda mevcuttur. Bu ikilinin huyları ve beklentileri genel olarak aynıdır. Karşılıklı güven duygusunun sağlanması halinde bu ikili mükemmel bir aşk yaşarlar

Boğa Burcu ve Terazi Burcu Uyumu

Terazi ve boğa burcu ilişkisinde terazi burcu genel olarak sorunlarını konuşarak halletmekden yana olan bir burçtur. Sürekli konuşmak bir şeyler Anlatmak ister boğa burcu ise yorgun olduğu ve tahammül edemediği zamanlar bencillikleri üst seviye olacak ve terazinin konuşmasına kendinden bahsetmesine katlanamayacaktır. Böyle bir ilişkinin ortada olduğu varsayıldığında terazi sakin görüntüsü ile boğayı çok çabuk etkileyecektir. Ancak burada bilinmesi gereken bir özellik vardır terazi burcu ne kadar sakin görünürse görünsün için de aslında çok daha farklı bir insandır. Bu hallerini keşfetmek boğayı kızdırır. Aynı zamanda terazi burçları çevrelerindeki hemen her insanın kendisiyle ilgilenmesini ister boğa burcu ise sevdiğini kıskanır onun başkaları ile iletişime geçmesini hoş görmez. Bu nedenden ötürü aralarında sürekli tartışmaların yaşanması söz konusudur. Ancak birbirlerinin hassas noktalarına dikkat edebilirlerse terazi burcunun kararlı yapısı boğanın inatçı yapısı ile birleştiğinde mükemmel bir ekip olabilirler.

Boğa Burcu ve Akrep Burcu Uyumu

Akrep ve boğa burcu arasında çok inanılmaz bir çekim vardır. Bu iki burç her ne kadar birbirinden farklı da olsa aslında benzer özelliklere sahiptir. Her ikisi de kendinde olmayan özelliğin karşı tarafta bulunmasını ister. Her ikisi de aşırı kararlı bir yapıya sahiptir. Zaten astrolojik açıdan olaya bakıldığında su ve toprak grupları birbirini dengeleyici özelliğe sahiptir Bu iki grup bilginin tamamlayacaktır su grubuna ait olan akrep burcu birçok zaman tutkulu halleriyle boğa burcunun dikkatini çekmeyi becerir. Akrep ve boğa burcu arasında bir ilişki varsa yönetici her ne kadar boğa burcu gibi gözükse de aslında akrep burcu bu İlişkide hep bir gizli yönetici görevindedir. Yani olayları aslında yönlendiren kişi akrep burcudur. Bu ilişkide akrep burcu boğa burcu kadar açık olmayacaktır yani duygularını boğa burcu karar kolaylıkla ifade edemez. Bu durumda boğaların sevilmediklerini düşünmeleri söz konusu olabilir. Bu durum birçok zaman ikili arasındaki ilişkinin hasar görmesine sebep olacaktır. Her iki burç da parayı ve gücü sever. Bu iki burcun bir araya gelmesi durumunda ya Mükemmel bir çift olup her şeyi yönlendirirler ya da hiç anlaşamayan iki insan olurlar yani orta noktaları yoktur.

Boğa Burcu ve Yay Burcu Uyumu

Bu ilişki başlarda çok uyumlu gözükse de zaman ilerledikçe sorunlar ortaya çıkacaktır. Yay burcu insanları sözünü esirgemeyen karşısındakinin kırılmasını pek umursamayan insanlardır. Boğa burcu ise güçlü görünümüne rağmen oldukça hassas insanlardır. Yay burcu insanı laflarını düşünmeden söylerler. Boğa burçları ise yayın bu sözleri karşısında kırılacaktır. Boğa burcu ciddi ilişkiler yaşamayı sever günü birlik aşklar pek ona göre değildir. Bir ilişkiye başlamadan önce ilişki de evlilik ihtimalinin olup olmadığını düşünür. Yay burcu ise kısa süreli aşkların insanıdır. Evlilik düşüncesi yay burcunun uzaklaşmasına sebep olur. Yay bireyseldir. Her iki burçta bencildir öncelikle kendini düşünür ancak yay boğadan daha bencil yapıdadır. Astrolojik açıdan uyumsuzlardır. Ancak anlayışlı ve sabırlı davranılırsa uyum sağlayabilirler.

Boğa Burcu ve Oğlak Burcu Uyumu

Boğa ve oğlak burcunun ilişkisi mükemmel bir birliktelik olarak nitelendirilir. Oğlak aşırı inatçı bir burçtur ve kafasına koyduğu şeyleri mutlaka elde eder. Oğlak insanları işkoliktir aynı boğa burcu gibi maddi açıdan güvende olmayı ister. Finansal açıdan birbirlerini dengelerler. Bu yüzden bu ikilinin ilişkisi güven üzerine kurulur. Zaten her iki burçta toprak grubuna mensuptur. Bu iki burç insanının güzel bir ilişki yaşaması söz konusudur.

Boğa Burcu ve Kova Burcu Uyumu

Bu iki insanın birbirine uyum sağlaması çok zordur. Çünkü kova burcu düşüncesiz ve geleceğe aşık bir burçtur. Yaşadığı anın onun için çok bir önemi yoktur. O daha çok geleceğe hasret duyar. Boğa burcu ise tam tersi geçmişe ve geleneklerine bağlı bir hayat stiline sahiptir. Bu iki insan çoğu konuda ters düşer. Kova aşırı sosyal gezmeyi dışarıda olmayı seven bir burç iken boğa evine bağlıdır. Daha çok kendisi ile sosyalleşir. Eğer bu ilişkinin sürekli olması isteniyorsa her iki tarafında aşırı çaba göstermesi ve fedakarlık yapması gerekir. Ancak bu durum çoğu zaman rahatsızlık verici olacaktır.

Boğa Burcu ve Balık Burcu Uyumu

Diğer su ve toprak grubu burçları gibi boğa ve balık burçları da çok iyi anlaşabilir. Boğa ve balık burcu arasında bir ilişkiye başlanmış ise bu ilişkinin evliliğe dönmesi çok kolaydır. Çünkü bu iki burç sosyal yapıları ve kültürel birikimleri ile birbirlerinin neredeyse tamamlarlar. Çünkü bu burçlar kelimenin tam anlamıyla birbirlerinin karakterin tanımlar. Balık burcunun egosu son derece düşüktür. Bu sebeple boğa burcunun kıskançlıkları ve egoist hallerine sabır gösterebilir. Balık burcu burçlar dünyasının bilinen en duygusal burcudur boğa burcu İse güçlü görünmesine rağmen içinde son derece duygusal bir karakter taşır. Bu sebeple bu iki burç duygusal anlamda birbirlerinİ anlayacaklardır. Kısaca bu iki burcun güzel bir ilişki yaşamaları mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.