BOLU BEYGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BOLU BEYGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bolu şehrinde yaşayan kişilerin doğalgaz faturalandırma işlemi BEYGAZ tarafından yapılmaktadır. BEYGAZ firması Bilecik ve Bolu firmalarına doğalgaz dağıtım hizmeti veren firmadır. Bu yazıda sizlere BEYGAZ abonesi olan kişilerin Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz.

Doğalgaz fatura sorgulama işlemini yapabilmek için BEYGAZ firmasının bayilikleri aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sorgulama işlemi gereksiz bir vakit kaybına sebep olacağından internet üzerinden sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz. Ayrıca BEYGAZ, AKSA firmasına ait olduğu için sorgulama işlemlerimizi de AKSA üzerinden gerçekleştireceğiz.

Bolu BEYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi internet üzerinden yapmak sizlere zaman kazandıracaktır. Ayrıca klasik sorgulama işlemine göre çok daha kolay ve basit bir işlemdir. İnternet üzerinden doğalgaz sorgulama işlemi için yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece AKSA fatura sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Ayrıca sayfanın örnek bir görüntüsüne de hemen alt kısımdan ulaşabilir ve bu görüntü vasıtasıyla yardım alabilirsiniz.

Untitled

Görselde de gördüğünüz üzere ilk olarak sorgulama türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. “Abone No ile Sorgula” seçeneği ile sorgulama yaparken “Abone Referans No” ve “Sözleşme No” bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Diğer bir sorgulama türü ise TC kimlik numarası ile sorgulama işlemidir. Her 2 işlem için de “Güvenlik Kodu” bilgisini doldurarak “Gönder” butonuna basarak Bolu BEYGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bolu BEYGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.