BOLU SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BOLU SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Günümüz koşullarında artık tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu online işlemler sayesinde zamandan da büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Ayrıca yapmış olduğunuz online işlemler sayesinde kurumlara giderek uzun kuyruklarda beklemenize de gerek kalmamaktadır.

Online işlemler kapsamında borç ödeme, borç sorgulama gibi birçok işleminizi yapacak olduğunuz  birkaç basit işlem ile gerçekleştirebilmekteyiz. Borç sorgulama içerisinde fatura sorgulama işlemlerinizi de internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Fatura sorgulama işleminizi yaşamakta olduğunuz şehire göre rahatça yapabilme imkanına da sahipsinizdir.

Bu yazımızda sizlere Bolu SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Bolu ilinde yaşayan bireyler SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedirler.

Bolu SEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Bolu SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi yapmak içi ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden öncelikle ekranın üzerinde bulunan uyarı kapsamında olan, “Kaçak ve Genel Aydınlatma” borçları görüntülenmektedir. “Kaçak ve Genel Aydınlatma” haricindeki borcunuzu sorgulamak için belirtilen yere tıklamanız gerekmektedir.

Elektrik fatura sorgulama işleminizi yapmak için sizden istenmekte olan ‘İşletme Kodu’ ve ‘Abone Numarası’ bilgilerinizi ekrandaki ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra ekran üzerinden görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra son işlem olarak ‘Borç Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu adımlardan sonra, Bolu SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz bu uygulama üzerinden borç ödeme işleminizi de güvenle yapabilirsiniz.

Bolu SEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.