Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BURÇ TARİHLERİ SORGULAMA

Genel olarak hep daha çok bayanların merak ettiği düşünülen astroloji konusu son zamanlarda aslında erkeklerin de gündeminde oluşmuştur. Her gün günlük olarak burç yorumlarını takip eden, astroloji ile ilgilenen vatandaş sayısı oldukça fazladır. Gazetelerden sonra artık daha çok talep gören internet yolu ile burçlarının yorumlarını takip eden vatandaşlar bu kapsamda meraklarını gidermiş olurlar.

Doğum bilgilerinin gök cisimlerinin konumlarına göre adlandırılmasına astroloji adı verilir. Astroloji yıldız takımlarına verilen isimdir. Aylardan oluşarak on iki tane oluşan burçlar kişilerin doğuş günleriyle oluşmaktadır. Sıralı biçimde olmayan, belli zamanlarda genel olarak ayların başlangıç tarihlerinin 28 ile 29’u arasında değişen bu sıralama bazen değişiklik gösterebilir. Genelleme yapacak olursak her ayın üçüncü haftası burçlar değişmektedir. Bu burçları sıralayacak olursak da; koç, ikizler, balık, aslan, yengeç, terazi, yay, kova, oğlak, akrep, boğa ve başak olmak üzere on iki tane sayıdan oluşmaktadır. Gökteki hareketlenmelerinin üzerine bu burç yorumlarda günlük olarak değişmektedir. Hele ki bazı burç yorumları ise kişilerin genel özelliklerini verir.

Bunların yanında bir de bireylerin doğdukları saatlerine göre ayarlanan yükselen burçlarda vardır. Yükselen burçlarda yine aynı yukarıdaki belirttiğimiz burç isimleridir. Ve de bu burç tarihleri de yine aynı tarihler arasında yer alır. Burç tarihleri sorgulamak için artık akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Çok büyük bir kolaylıkla internetten burç tarihleri sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Burç Tarihleri Sorgulama Nasıl Yapılır?

8

Yukarıdaki görselde olduğu gibi verilen gün ve ay seçtikten sonra burç hesapla sekmesine tıklayarak hangi burca tabi olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Burç Tarihleri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.