BURSA UEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BURSA UEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Bursa UEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler ile birlikte Bursa ilinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız UEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, kurumlar bizlere işlemlerimizi internet üzerinden online olarak gerçekleştirme imkanı tanımaktadır. Bu imkanlar sayesinde elektrik faturamızı ve diğer faturalarımızı öğrenmek için kurumlara gitmemize gerek kalmamıştır. İnternet üzerinden yapacak olduğumuz birkaç basit işlem ile birlikte elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yazımızda sizlere verecek olduğumuz adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Bursa UEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Bursa UEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminiz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra karşınıza çıkan ekran üzerinden sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Öncelikle ‘İşletme Kodu’ bilgisiniz ekrandaki ilgili kutucuklara yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Ardından, ‘Abone No’ bilgisini ilgili yere girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra, ekran üzerinden bulunan ‘Sorgula’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemelerden sonra UEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca borç sorgulama işleminize ek olarak, sizlere sunulmuş olan ödeme uygulama sistemi ile ilgili fatura borcunuzu online olarak güvenli bir şekilde ödeme de yapabilirsiniz.

Bursa UEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.