BURSAGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BURSAGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere internet üzerinden BURSAGAZ fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgiler vereceğiz. İnternet üzerinden yapmamızın sebebi ise çok daha kolay ve pratik olmasıdır. Ayrıca zamandan da büyük ölçüde tasarruf etmemizi sağlar. BURSAGAZ, adından da anlaşılacağı gibi Bursa şehrine doğalgaz dağıtım işlerini üstlenen bir firmadır. E-Fatura uygulaması ise 2012 yılından beri kullanılmaktadır. Şimdi gelelim BURSAGAZ fatura sorgulama işlemine ait bilgiler vermeye.

BURSAGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

BURSAGAZ fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece fatura sorgulama sayfasına ulaşmış olacaksınız. Bu sorgulama sistemi 2 şekilde kullanılmaktadır.

  1. Bunlardan ilki üye sistemidir. Sisteme üyeliğiniz bulunmuyorsa “Üye Ol” butonuna basarak üye olabilirsiniz.
  2. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve parolanızı girerek sisteme giriş yapabilir ve fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  3. Diğer bir seçenek ise üye olmadan sistem üzerinde sorgulama yapmaktır. Bu işlem için ise “Üye Olmadan Giriş Yap” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

“Üye Olmadan Giriş Yap” butonuna basarak fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız bu butona bastıktan sonra karşınıza çıkacak sayfanın görseline hemen alt kısımda ulaşabilirsiniz.

“İlk Endeks” ve “Son Endeks” bilgilerini girip “Sayaç Basıncı” bilgisini de girerek tahmini bir fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. İlk ve son endeks bilgileri ise en son faturanızda yer alan sayaç endeksi “İlk Endeks” kısmına, sayacınızın son endeksini ise “Son Endeks” kısmına yazmanız gerekmektedir. Sayaç basıncı ise normal konut abonelerinde “0.0210” değerine sahiptir. Ancak yüksek tüketim olan yerlerde bu değer farklı olabilir.

BURSAGAZ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.