BUSKİ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BUSKİ BORÇ SORGULAMA

Çağımızın getirmiş olduğu imkanlar dahilinde tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapmaktayız. Bu durumda sorgulama gibi işlemlerimizi de günümüz koşullarında internet ile yapabiliriz.  Bu yazımızda ise sizlere BUSKİ borç sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Verecek olduğumuz bu bilgiler sayesinde borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. BUSKİ yani kısaca Bursa su faturası sorgulama demektir. Fatura sorgulama ve Bursa su ile ilgili tüm işlemlerinizi bu uygulama üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

BUSKİ Borç Sorgulama İşleminizi Nasıl Yapabilirim?

BUSKİ borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Ardından açılan ekran üzerinden sizlerden istenilen bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Öncelikle T.C kimlik numaranızı ekrandaki ilgili yere girmeniz gerekmektedir. Sonrasında şifrenizi giriniz. Eğer henüz şifreye sahip değilseniz ekranın altında bulunan yeni üyelik kısmından şifrenizi edinebilirsiniz. Yeni üyelik kısmında sizden ad, soyad, TC kimlik numarası, e-posta adresi, telefon numarası bilgilerinizi girdikten sonra şifrenizi belirleyebilirsiniz. Bu işlemlerinizden sonra ekran üzerinde görmüş olduğunuz ilgili yere şifrenizi yazabilirsiniz.

Adsız

Bilgi girişlerinizi gerçekleştirdikten sonra ekranda görmüş olduğunuz ‘Giriş’ tuşuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Yapmış olduğunuz tüm bu işlemler sonucunda BUSKİ sistemi üzerinden borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Bu uygulama sayesinde su fatura sorgulama işleminizi kurumlara gitmenize gerek kalmadan yapabilmektesiniz. Böylelikle zamandan da tasarruf sağlamaktasınız.

BUSKİ Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.