BUSKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

BUSKİ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler BUSKİ fatura sorgulama işlemi hakkında olacaktır. BUSKİ firması, Bursa şehrimizde ikamet eden abonelerine aktif olarak su dağıtım hizmetini gerçekleştirmekte olan bir firmadır. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler BUSKİ fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığıyla ilgili ayrıntılar içermekte olup yazının devamında sizlere vereceğimiz adımları izleyerek fatura sorgulama işleminizi başarıyla yapabilirsiniz.

BUSKİ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemimizi isterseniz alakalı kurumun bayiliklerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem gereksiz bir zaman kaybına sebep olacağı için sizlere internet üzerinden sorgulama işlemini öneriyoruz. Sanal ortam üzerinden sorgulama yapmak hem kolay hem de çok pratik bir işlemdir. Ayrıca klasik sorgulama işlemlerine göre çok daha az vakit almaktadır. Şimdi fatura sorgulama işlemi hakkında daha ayrıntılı detaylar verecek olursak;

Fatura sorgulama işleminizi yapabilmek için yazının bitiminde sizlere verilecek linke tıklayarak sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Su faturası sorgulama sistemi üyelik bilgileri ile çalışmaktadır. Yani sistem üzerinde üyeliğiniz yok ise ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Sayfanın örnek görselinde vereceğimiz üzere “Yeni Üyelik” butonuna basarak üyelik işleminizi yapabilirsiniz.

Untitled

Üyeliğiniz bulunmakta ise yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi doldurup bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Giriş” tuşuna basarak fatura sorgulama işlemi için online işlemler merkezine giriş yapabilirsiniz. Böylece sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

BUSKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.