ÇANKIRI ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÇANKIRI ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Çankırı Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Çankırı şehrinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız Enerjisa elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kurumlar vatandaşlarımızın daha kolay işlem yapabilmeleri için internet üzerinden online olarak işlem yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu kapsamda bireyler internet üzerinden birçok işlem yapabilecekleri gibi fatura sorgulama, fatura ödeme gibi işlemlerini de kolaylıkla yapabilmektedirler. Fatura sorgulama işlemlerinden Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz ile göre elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilmektesiniz.

Bu yazımızda sizlere Çankırı elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde sizlerde Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çankırı Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Çankırı Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminizi online olarak yapmak için ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan ekran üzerinde sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Tıklama işleminizden sonra işlem yapabilecek olduğunuz seçenekler karşınıza çıkacaktır. Seçeneklerin arasından ‘Borç Sorgulama’ seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bu işleminizden sonra ek bir ekran açılacaktır. Açılan ekranın sol tarafında bulunan ‘Kurumsal’ ve ‘Bireysel’ seçeneklerinden bireysel işlem seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ardından sizden istenmekte olan ‘Müşteri No’ veya ‘TC Kimlik N0’ seçeneklerinden işlem yapmak istediğinizi seçiniz ve bilgilerinizi ekrandaki ilgili yere girmeniz gerekmektedir. Sonrasında cep telefon numaranızı girmeniz ilgili yere girmeniz gerekmektedir. Son bilgi girişiniz olan şifrenizi de ilgili yere yazmanız gerekmektedir. Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra Çankırı Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminiz için ‘Giriş’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

12

 

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra Enerjisa elektrik fatura sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çankırı Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.