Chery Fiyat Liste | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Chery Fiyat Listesi

Chery Ailesi

1997 yılında Çin kurulan Chery, Çin’in endüstri açısından az gelişmiş bölgesi olan Wuhu’da, oranın ekonomisine destek amaçlı kurulan bir otomobil markasıdır.

Chery Alia

Fark Yaratmak Sizin Ellerinizde…

Chery Alia modelinde güven, konfor, modern tasarım ve emniyetli sürüş bir ara bulunmaktadır.

Uluslararası standartlarda bir ölçüt yapıldığında bu ölçütün üzerinde özellikler taşıyan motor seçenekleri ile beraber ayrıca ABS, EBD, dijital klima, çift ön hava yastığı, elektrikli sunroofla beraber deri kaplı koltuklarıyla üstün özelliklerini sizlere sunmaktadır. Alia sizlere ve sevdiklerinize konforlu ve en önemlisi güvenli bir sürüş vaat etmektedir.

İnce detaylarda gizli olan Alia şıklığının, sürüş keyfiyle birleştiği anlarda hayatınıza yeni bir renk katmayı amaçlamaktadır. Dinamik, çekici ve cömertçe tasarlanmış olan tasarımıyla birlikte dizayn edilmiş olan Alia, 1.6 lt ve 2.0 lt’ye sahip güçlü motor, yüksek performansla en iyiler arasında yerini almıştır. Chery fiyat listesine yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Chery Kimo

Şehir hayatındaki kalabalık ve karmaşık yaşama Chery farklı bir yaklaşım katarak Chery Kimo modelini üretmiştir. Kullanımı oldukça rahat,  göz alıcı ve geniş yapısı ile 1.3 lt 87 hp dinamik motoru bulunmaktadır. Bunların yanında MP3 çalar/DVD ve navigasyon sistemiyle eğlenceli ve teknolojik özellikler barındırarak otomobil tutkunlarının yeni gözdesi model olmaya adaydır. Diğer Chery modellerinde bulunduğu gibi Kimo’da da EBD, ABS, hava yastıkları gibi güvenlik donanımları da artık standartlaşmış bir şekilde otomobillerinde yerini almaktadır.

Chery Kimo Teknik Özellikleri

 • Chery yakıt sisteminde çok noktadan püskürtmeli elektronik yakıt sistemini kullanmaktadır.
 • Çap ve stork (mm) özellikleri ile de 73×77.5‘lik ölçülere sahiptir. Aracın 10.8 :1 gibi bir sıkıştırma oranı vardır.
 • Aracın motor hacmi (cc) 1297 cm3‘dir. Motor seçenekleri 1.3 lt MT/ 1.3 AMT, DOHC 16 Supap sıralı 4 silindirlidir.
 • Aracın maksimum gücü (Hp/dd) 84 / 5750, Maksimum tork oranı ise 122 /3800 – 4500’dır. Şanzımanları 5MT /5AMT.
 • Araçta ön süspansiyon, Macpherson tipi, Helezon yaylar, denge çubuğu, teleskobik amortisörler, arka süspansiyonda sabit aks, helezon yaylar, teleskobik amortiserler bulunmaktadır.
 • Aracın ön frenler disk arka frenler kampanadır.
 • Araçtaki performans düzeyine bakacak olursak maksimum hızı 156 km’dir. Yakıt türü ise kurşunsuz benzin olarak belirlenmiştir.
 • Araçtaki uzunluk ve kapasite gibi özelliklerine bakacak olursak uzunluğu (mm) 3700, genişliği (mm) 1578, yükseklik /port bagajlı yükseklik (mm) 1527 / 1564 mm’dir.  Dingil mesafesi 2390 mm’dir.  Bagaj hacmi 324 lt’dir. Araçtaki boş ağırlık yani azami yüklü ağırlık 1040 / 1415 kg’dır. Lastikler 175 / 60 R14, yakıt deposu da 43 lt şeklinde oluşturulmuştur. Chery fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Chery Niche & Chance

Sizi ilk bakışınızdan itibaren etkisi altına alabilecek bir araba…

Niche modelindeki kesintisiz olarak akan çizgi, size denge ve uyum duygusunun birlikteliğini hissettirecek. Dünyaca ünlü İtalyan şirketi Pininfarina tarafından ana konsepti belirlenmiş olan ve Almanya’nın üstün teknolojisi ile hayata geçirilmiş olan Niche, rafine tasarımı ile beraber bakışlarınızı üzerinden alamayacağınız eşsiz güzelliğe sahiptir.

Güven, güç ve atak!

Direksiyonun başına geçtiğiniz zamanlarda hiçbir kaygı duymadan güven duygunuzu en üst seviyelerde hissedeceksiniz. Chery Chance, sportman ve zarif olan görüntüsüyle beraber zengin iç donanıma ve kaliteli bir işçiliğe sahiptir. Bu kavramlarla beraber beklentilerinizdeki tüm özellikleri karşılayacaktır. Bu araçla beraber kilometrelerce yolu, kendinizi farklı hissederek ve alışılmış olan sürüş deneyimlerinizi de geride bırakarak yeni bir sürüş heyecanını yaşayacaksınız.

Chery Chance & Niche Teknik Özellikleri

Araç özellikleri motor seçeneklerinde 1.6 lt VVT MT DOHC 16 Supap Sıralı ve 2.0 lt AT DOHC 16 Supap sıralı olarak 2 farklı seçenek siz müşterilere sunmaktadır.

1.6 lt VVT MT DOHC 16 Supap Sıralı motor özelliklerine sahip araç modelindeki özelliklerden bahsedecek olursak;

 • Aracın yakıt sistemi çoktan püskürtmeli bir niteliktedir. Çapı ve storku ise 77 x 85,8 mm’lik bir özelliğe sahiptir.  Motorunun hacmi 1598 cc, sıkıştırma oranı, 11 : 01, araçtaki maksimum güç oranı ise 126 / 6150 (Hp / dd) gücündedir. Maksimum tork oranı 160 / 3900 ( Nm / dd ), Şanzımanı 5MT’dir.
 • Aracın ön süspansiyonları; bağımsız macpherson, helezon yaylar, viraj denge çubuğundan oluşmaktadır. Araçtaki arka süspansiyonlar; bağımsız çok nokta bağlantılı, helezon yaylar şeklinde bir dizilime sahiptir.
 • Araçtaki ön frenler, hava soğutmalı disk, arka frenler ise disk şeklindedir. Aracın maksimum düzeydeki hızı 180 km / h , yakıt türü ise kurşunsuz benzindir.
 • 2.0 lt AT DOHC 16 Supap Sıralı motor özelliklerine sahip Chery Chance & Niche modelindeki özellikler ise şöyledir;
 • Aracın yakıt sistemi dereceli eksantrikli olarak çalışmaktadır. Araç çap ve stork açısından 83,5 x 90 mm’lik özellikleriyle kendini göstermektedir. Motor hacmi 1971 cc, sıkıştırma oranı ise 10 : 1 değerindedir. Aracın maksimum gücü 136 / 5150 ( Hp / dd ) özelliklerinde, maksimum tork oranı ise 180 / 4500 ( Nm / dd ) ve şanzımanı  4 AT gücünde çalışmaktadır.
 • Araçtaki ön süspansiyonlar, bağımsız macpherson, helezon yaylar, viraj denge çubuğundan oluşmaktadır. Aracın arka süspansiyonları ise bağımsız çok nokta bağlantılı, helezon yaylar şeklindedir.
 • Aracın ön frenleri hava soğutmalı disktir. Araçtaki arka frenler ise disktir. Bu araçtaki maksimum hızı performans olarak baktığımızda 186 km / h, yakıt türü ise kurşunsuz benzin olarak kendini göstermektedir. Chery fiyat listesine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Chery Taxim

Yeni Sahip Olacağınız Ticari Aracınız Taxim.

Güç, konfor, estetik ve ayrıca esnek kullanımdaki alanları ile ferahlık avantajlarının hepsini bir arada sizlere sunan yeni Chery Taxim, her anlamda sizler için üretilmiş olan uygun ve genel amaçlı bir nakliye aracıdır.

Chery Taxim Modelinin Teknik Özellikleri

 • Chery Taksim motor seçenekleri 1.5 lt MT SOHC 16 Supap Sıralı 4 silindirli motor özelliklerine sahiptir. Aracın yakıt sistemi çok noktadan püskürtmeli elektronik yakıt sistemine sahiptir. Araç motor hacmi olarak 1497 cc’lik bir ölçülerdedir. Araçtaki sıkıştırma oranı 10.5 : 1’dir.
 • Aracın maksimum gücü 106 / 6000 Hp / dd seviyesindedir. Araçtaki maksimum tork ölçütleri 140 / 4500 Nm / dd ve şanzımanı 5 MT gücündedir.
 • Araçtaki ön süspansiyon bağımsız macpherson, helezon yaylardan oluşmaktadır. Arka süspansiyonlar ise yarı bağımsız helezon yaylar şeklinde oluşum göstermektedir.
 • Araçtaki ön frenler disk, arka frenler ise kampana’dır. Aracın maksimum hızı 140 km / h ve yakıt türü kurşunsuz benzindir. Chery fiyat listesine yazının sonunda ulaşabilirsiniz.

Chery Tiggo

Stil Sahipleri ve Maceraperestlere Özel Otomobil

Almanya’nın üstün teknolojisi ve İtalyanın eşsiz tasarımının birlikte buluştuğu Tiggo3, sahip olduğu güçlü gövde yapısı, modern ve şık çizgileri ve güvenli duruşu ile stil sahiplerinin ilgi çekeceği özelliklere sahip.

Konfor, estetik, güç ve prestije en uygun fiyatlarla sahip olamayacağınız fikrine sahipseniz SUV segmentindeki yeni trendini yaratmış olan Tiggo3 ile tanışmamışsınız demektir.

Chery Tiggo motor seçenekleri açısından 2 farklı niteliğe sahip aracı mevcuttur. İlki 1.6 lt MT / 1.6 lt MT Supercharger DOHC 16 Supap Sıralı 4 Silindirli, diğeri ise 2.0 lt AT DOHC 16 Supap sıralı 4 silindirlidir.

1.6 LT Motorlu Chery Tiggo Teknik Özellikleri

 • Araç çok noktadan püskürtmeli yakıt sistemine sahiptir. Çap ve stork açısından 81 x 77.5 mm ve motor hacmi de 1597 cc’dir.  Araçtaki sıkıştırma oranı 10.5 : 1 / 8.8 : 1’dir.
 • Aracın maksimum gücü 119/6150 / 150/550 Hp / dd, maksimum torku ise 147/4500 / 205/3500-4000 Nm/dd’dir. Araçtaki şanzıman 5 MT özelliğindedir.
 • Aracın ön süspansiyonu bağımsız macpherson, helezon yaylar, viraj denge çubuğu ile, arka süspansiyonlar ise bağımsız çok nokta bağlantılı, helezon yaylardan oluşmaktadır.
 • Aracın ön frenleri hava soğutmalı disk, arka frenleri ise diskten oluşur. Araçtaki performans oranı maksimum hızı 160/175 km/h, aracın yakıt türü ise kurşunsuz benzindir.

2.0 LT Motorlu Chery Tiggo modeli Teknik Özellikleri

 • Aracın çok noktadan püskürtmeli elektronik yakıt sistemi mevcuttur. Aracın çapı ve storku 83.5 x 90 mm, motor hacmi ise 1971 cc’dir. Sıkıştırma oranı 10:1’dir.
 • Aracın maksimum gücü 136/5750 Hp/dd, maksimum tork ise 180/4300-4500 Nm/dd’dir. Aracın şanzımanı 4 AT’dir.
 • Araçtaki ön süspansiyon bağımsız macpherson, helezon yaylar, viraj denge çubuğu, arka süspansiyon ise bağımsız çok nokta bağlantılı, helezon yaylardan oluşmaktadır.
 • Araçta ön frenler hava soğutmalı disk, arka frenler ise disktir. Aracın maksimum hızı 170 km/h, yakıt türü ise kurşunsuz benzindir.

Eğer siz de bir Chery markalı beğendiğiniz ve size en uygun olan modeli almak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanarak fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Chery Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.