Citroen Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Citroen Fiyat Listesi

Citroen Ailesi

Fransız otomobil üreticisi olan Citroen, 1976 yılından itibaren PSA Peugeot Citroen grubunun bir üyesi olan otomobil üreticisidir. Amblemindeki anlam ise Fransızların çift açılı çavuş amblemidir. Fransızlar ürettikleri ilk arabalarında da yine çift açılı amblemi kullanmaktaydılar.

Citroen C3

Şehir hayatınıza konforlu bir yolculuk ekleyin

Günlük hayatta, şehir içi kullanımlarda Citoren C3 modeli sınıfındaki diğer araçlara göre en kompakt araçlardan biridir. İçi mekanının ferahlığı, geniş cam yüzeyi ile size özgürlük hissiyle beraber konforlu bir tasarımı sizinle sunmaktadır.

C3 Modeli Öne Çıkan Özellikleri

-Araçta dış dünyaya açık, güvenlik sağlayan konforlu bir yapıda Zenith ön camları mevcuttur. Citroen bu modelle benzersiz sürüş keyfi, kolay manevra özelliği ve konforlu kullanımı ile size kendinizi özel hissettirecektir.

-Led ışıklarla imzalanmış olan şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca araçta 300 lt hacimli olan geniş bagaj alanı da mevcuttur. Modelde hibrid teknolojisi bulunmaktadır. Yakıt tüketimi 3 / 4 lt 100 km olarak düşük yakıt tüketimine sahiptir. Ayrıca 87 g CO2’den karbonhidrat salınımı vardır.

-Tüm özellikleriyle sadelikten yana olan Citroen C3, 4 m sınırının altındaki boyutlarıyla kompakt araçtan beklenen ölçütlerin fazlasını karşılamayı başarmıştır. Aracın 3.94 m uzunluğu, 1.73 m genişliği ve1.52 m yüksekliği bulunur. Kompakt olan dış boyutları, geniş iç mekanı ve geniş bagaj kapasitesi ile birlikte harmanlanmıştır. Aynı zamanda şehir içindeki kullanımlarında maksimum konforunu ve işlevselliğini 10.2 ‘lik dönme çapı ile sağlamayı başarmıştır.

-Araç Creative Technologie anlayışına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş süspansiyon sistemi, hidrolik direksiyon, güçlü motor, kusursuz yol hareketleri için ESP gibi birçok özelliklere yüksek performansa sahiptir. Citroen fiyat listesine yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Citroen C4 Picasso

Marka, en iyi teknik uzmanlarıyla tasarladığı bu model, 5 kişilik monospace bir araçtır. Direksiyon simidinin uyandırdığı hisler, akıllı sürüş yardım teknolojileri, genel konfor felsefesi ve verimlilik gibi bir çok farklı özelliklere sahiptir.

Yeni C4 Picasso dinamik ve üst sınıf, yeni bir yüze kavuştu. Günümüz CITROËN modellerinin simgesi olan üç katmanlı akar ışık sistemini koruyor. Öncüsünün temasını devam ettirerek uçlara kadar uzanan marka logosu gündüz farlarını kromla çerçevelendiriyor. Yeni C4 Picasso dinamizmini ve karakterini Bi-ton özelliği ile vurgulamaktadır. Cam tavan opsiyonu ile, monospace özelliğini vurgulamaktadır.

  • Araç boyutlarına bakacak olursak kompakt 4.44 m / 1 : 1.83 m / H : 1.6 m ölçülerindedir. Dingil ağırlığı, 2.785 m ‘dir. 5 kişilik modüler yapısı ve genişçe iç hacmi ile referans olarak alınan bir araçtır.
  • C4 Picasso modelinde farklı olarak hem derin düzeyde hem de fütüristik 3D’li led arka stop lambaları kullanılarak otomobil dünyasında göze çarpacak özellikleri barındırmaktadır.
  • Aracın jantlarına bakacak olursak, geniş ölçüde farklı tasarımıyla 16 ila 18 inçli alaşım jantlar kullanılmaktadır. Bu jantlar ile yeni Citroen C4 Picasso doğal zarafet ve dinamik bir görünümle gücünü gösteriyor. Ayrıca araçta kolay bir açma yönetime olanak sağlayan temassız bagaj açma sistemi mevcuttur. Bagaj kapağını kapatmak ya da açmak için ayağın tamponunun altına yerleştirilmiş olan sensör önünden geçilmesi yeterlidir. Bu sayede aracın sahip olduğu geniş ve büyük bagaja ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Citroen fiyat listesine yazının sonunda ulaşabilirsiniz.

Citroen C4 Cactus

Telefonlar koruyucu kapları var, neden otomobillerde olmasın? Mantığıyla geliştirilmiş olan Citroen C4 Cactus modeli hava kapsülleri amortis görevi görüp oluşabilecek olan küçük darbelere karşı koruma sağlamaktadır ( 4 km / s kadar). Tasarım ve işlevselliğin birleşiminden oluşan bu modelde araç bakım ve tamir maliyetlerinin de düşmesine yardımcı olmaktadır. Bu aracın ana özelliğindeki koruma sisteminde yumuşak bir malzemeden üretilen ve hava kapsüllerinden oluşan darbeleri emmeye yardımcı olmaktadır.

  • Araç 4 farklı Airbump rengi ile ( siyah, kum gri, koyu gri, çikolata rengi)  9 farklı gövde rengine sahiptir. Bu şekilde zengin yelpazede seçenekler sunmaktadır. Citroen fiyat listesine ulaşmak için yazının sonundaki linke tıklamanız gerekmektedir.
  • C4 Cactus tavan bar tasarımı ve kolay kullanımını bir arada sunmakta olan cesur kişiliğini de bu sayede göstermektedir. Teknolojik olarak tasarlanmış aydınlatma sistemi Airbumplara entegre edilmiştir. Farları ve onları vurgulamakta olan LED gündüz farlarından oluşur.
  • Aracın ön bölümünde mevcut bulunan geniş oturma alanı ise kanepe tarzı tasarlanmıştır. Bundaki tek amaç konforunuza konfor katmaktır. Citroen C4 Cactus’un sürüşleri ve konfor fonksiyonlarını, 7’’ dokunmatik tablet ekranı ile yönetilmektedir.

Citroen DS5

Havacılık dünyasından esinlenen bir araç olarak belirtilmiştir. Yeni Citroen DS5’in kendine özgü birçok özelliği bulunmaktadır. Kokpit tavanıyla, hava araçlarının merak uyandıran ve büyüleyici kumanda panellerine benzeyen şekilde tasarlanmış bir araçtır. Üç ayrı ayrı bölgeden yolcu kabinini iyice aydınlatması amacıyla düzenlenmiş olan bu tavanda hem gece hem de gündüz mükemmel bir ışık ambiyansı yaratmaktadır. İki orta konsol üzerinde toplanmış olan dizayn, kumandaları tamamen sürücü kontrolüne sunuyor. Sürücünün bu sayede kokpitteki tam hakimiyeti, etkisini gösteriyor.

Yeni DS 5 modelinin ızgarası, zarif şekilde işlenen bir mücevher gibi yeni farları da ışıl ışıl parlamaktadır. Farlarda LED ve Xenon teknolojileri kullanılırken aynı zamanda DS markasının estetiği de her zaman ön plandadır. Bu modeldeki her detay, hem rafine estetik anlayışına sahiptir, hem de yolcuların konforunu düşünen teknoloji etrafında toplanmaktadır.

Yeni DS 5, müşterilerin güvenliği için Head – Up Display ekranı ile, geri görüş kamerası ve kör nokta uyarma sistemi gibi gelişmiş olan donanımları konfor için kullanımınıza sunmaktadır. Ayrıca DS ‘in yeni nesil 7’’ dokunmatik renkli ekranı da araçta mevcuttur. Navigasyon sistemiyle entegre bir şekilde otomobilin tüm işlevlerinde kolay erişimlik sağlamaktadır. Böylece kabin ergonomisini de artırmaktadır. EAT 6 yeni nesil 6 ileri tam otomatik vites seçeneği ve THP 165 HP Stop & Start yeni 1.6 benzinli seçeneği, karma kullanımda 100 km’de 5.9 lt yakıt tüketmektedir. Bununla beraber 135 g / km CO2 emisyon değeri sunmaktadır.

-Bütün ön yargılarınızı yıkarak DS, farklı ve yeni bir yol keşfediyor. DS dikkat çekici stili, mutlak bir inceliği ve tüm yüksek beklentileri karşılamakta olan bir kaliteyi de sizlere sunmaktadır. Dinamizm ve konfor arasında eşsiz bir uyum oluşturan DS 3, DS 3 Cabrio, DS 4 ve DS 5 modelleri bütün yolcuları mutlu etme amacıyla benzersiz sürüş keyiflerini yaşatmak için uğraşmaktadır. Citroen fiyat listesi yazının sonunda yer almaktadır.

Citroen Jumper

İyi koşullardaki profesyonel hayatınız için tasarlanan Jumper sizi cezbetmek için tüm her şeye sahiptir.

Citroen Jumper Modelinin Güçlü Yönleri

Aracın eksiksiz bir yan gamı mevcuttur ( 15 m3’e kadar). Güvenebileceğiniz bir kalitedir ve bu güne kadar 4 milyon km’den fazla sürülmüştür. Kategorisinde en iyi olan ve 1422 mm’lik kullanılabilir genişlikten faydalanmaya yarayan, 1790 mm’ye dek arka kapı yüksekliği bulunmaktadır. Araçta 1250 mm yan sürgülü kapı genişliği ve her koşulda sürülebilirliğinin sağlanması için HDC ( inişteki hız kontrolü) sistemine de sahiptir. Bunların yanında ESP, ASR ve yokuş kalkış desteği de Citroen Jumper modelinde bulunan özelliklerdendir.

Mevcut Özellikler

Araçta bel ayarlı ve dirseklikli olarak bulunan ön koltuklar vardır. Ön panel üzerine yerleştirilmiş vites kolu ve kilitli, soğutmalı torpido gözü mevcuttur. Doğrudan erişilebilme imkanı olan 12 V prizi ve birçok eşya saklama imkanı bulunan saklama gözü vardır. Ayrıca deri direksiyonu ve ikili yolcu koltuğunda masaya da dönüşebilen bir sırtlık bulunmaktadır.

Siz de Citroen markalı bir otomobile sahip olmak istiyorsanız, Citroen fiyat listesine  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Citroen Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.